Arka Plan Silici indir

0
67

Nedir?

Arka Plan silici Google Play Store’da Android 4.0 ve üzeri sürümlerin yüklü olduğu cihazlar için HandyCloset INC. adlı firmanın ücretsiz olarak geliştirdiği bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Play Store’da Fotoğrafçılık kategorisinde yer almaktadır ve 10 milyonu aşkın indirme sayısı vardır. 4,4 ortalam puan ile iyi uygulamalar arasına girmektedir.

Ne İşe Yarar?

Cihazdan seçilen fotoğrafın arka planındaki istenmeyen bölgeleri veya tamamen arka planı silmek için kullanılır. Fotoğrafın arka planı saydam yapan bu uygulama ile kolaj yapmak ve fotomontaj diğer uygulamalar için çok daha kolay bir hal alıyor ve istenen görüntüyü arkaya ekleyebilecek şekilde ayarlıyor.

Neler Sunuyor?

Arka plan Silici uygulaması kullanıcılara çok basit bir ara yüz sunuyor. Arka plan saydamlık rengini ayarlayabilme imkanı sağlıyor ve uygulama içi satın alma sunarak fotoğrafların daha özenli düzenlenebilmesi için birçok imkanın kilidini açıyor. 1.9M olması ile de telefonun hafızasını hiç zorlamıyor. Fotomontaj ve fotoğraf kolajı ile fotoğrafların güzel birleşimini oluşturmada çok büyük bir kolaylık sunuyor.

Özellikleri?

Son güncellemesini 11 Temmuz 2015’de yapan uygulama bu güncelleme ile sürümünü 1.4.6 sürümüne çıkarmış bulunmakta. Bu son güncelleme ile performans iyileştirilmesi yapılmıştır. Otomatik mod özelliği ile benzer piksellerin tamamını direkt silmek mümkün. Ayıkla modu ise kaldırılmak istenen nesneleri mavi ve kırmızı renkleri ile belirleyici bir şekilde işaretlemeye yarıyor.

Nasıl Kullanılır?

Çok basit bir ara yüze sahip olan uygulama başarılı bir şekilde indirildikten sonra uygulama açılır. Gereken izinler uygulama içinde verildikten sonra “PICK A PHOTO” yazılı kısma hafifçe dokunulur ve kamera veya galeriden fotoğraf seçilebilir. Fotoğraf seçildikten sonra altta bulunan Manual kısmına hafifçe dokunularak Manual Size dan fırçanın boyutu belirlenir. Daha sonra arkası silinecek olan fotoğrafın arkasına büyüklüğü seçilmiş fırça ile dokunulur. Detaylar için zoom seçeneği bulunduran uygulamayı kullanmak bir hayli basit hale gelmiştir.

Nasıl İndirilir?

Android 4.0 veya üzeri sürüm yüklü cihazlardan Google Play Store’a girilir. Daha sonra üst tarafta bulunan beyaz aram çubuğuna Arka Plan Silici yazılır ve uygulama sekmesinin yanında bulunan yeşil yükle butonuna hafifçe tıklanır. Gereken izinleri kabul ettikten sonra saniyeler içinde indirme işlemi başlar. Ana erkanda kısayol oluşturuldu bildirimi ile başarılı bir şekilde indirilmiş olur.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız