Aptoide uygulama indir | Android

0
953

 

   Aptoide ile cihazınıza yeni ve güncel uygulamaları indirin

Aptoide uygulaması, Android işletim sistemi bulunan akıllı telefon ya da tabletler için indirebileceğiniz ücretsiz Android mağaza platformudur. Daha da açmak gerekirse Aptoide sayesinde yeni çıkan ya da güncelleme gelen uygulamalara Google Play olmadan ulaşabilirsiniz. Eğer Google Play’deki erişim izinleri sorunlarından sıkıldıysanız işte yeni uygulama mağazanız. Kısıtlamaları aşın ve dilediğiniz uygulamayı Google Playsiz, apk formatında cihazınıza inidirin.

Birçok kullanıcının başına gelen problemlerden biri de Google’ın uyguladığı güçlü politikalar. Bu sebeple zaman zaman uygulama indirme ve güncelleme yapamama gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. Eğer tüm bunlardan şikayetçiyseniz cihazınıza Aptoide’yi indirebilirsiniz. Mobogenie ve Google Play benzeri bir uygulama olan Aptoide sayesinde kategori ve sayfaları kullanarak dilediğiniz keşifte bulunabilir, arama kısmını kullanarak dilediğiniz uygulamaya erişebilirsiniz.

Bunların yanısıra Aptoide size güzel bir özellik daha sunuyor. Uygulamayı, Facebook ile giriş yaparak çalıştırmanız durumunda arkadaşlarınızın indirdiği uygulamaları görmeniz mümkün hale geliyor. Ayrıca yaptıklarını da takip etmeniz için alan bulunuyor.

Uygulama ile ilgili görseller:

Uygulama hakkında yorumumuz:

Aptoide kullanıcılarla buluşan taze ve dinamik bir uygulama. Google Play gibi market uygulaması arayanların tercih edebileceği, gelişmiş kullanıcı arayüzüne sahip bir platform. Aptoide’nin Türkçe sürümü şuan için mevcut değil ancak bunun büyük bir sıkıntı olabileceğini düşünmüyoruz.

Aptoide nasıl indirilir?

Uygulama Google mağazasında bulunmuyor. Bu yüzden aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak uygulamayı apk formatında indirmeniz gerekiyor. Apk kurabilmek için cihazınızın ayarlar bölümünde bulunan Bilinmeyen Kaynaklar özelliğini aktif hale getirin.

Aptoide apk indir