Aptal mısın? uygulama indir

0
516

Kendini sürekli güncelleyen Aptal mısın? uygulaması, Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere indirebileceğiniz farklı bir zeka oyunudur. Türk yapımı, zeka uygulaması Aptal mısın? sayesinde ilginç soruları yanıtlayarak farklı bir eğlence arayışına girebilirsiniz.

Oyunu kısaca tanıtmak gerekirse, eğer soruları doğru cevaplandırmak istiyorsanız farklı ve yaratıcı düşünmeniz gerekiyor. Örneğin; Resimden de gördüğünüz üzere park edilmiş arabanın altında bulunan numaranın kaç olduğunu anlamak için perspektifinizi değiştirmeniz lazım.

Bunun yanında her ne kadar sinir bozucu görünse bile, hazırlanmış olan tüm sorularda mantığınızı, yaratıcılığınızı ve farklı bakış açınızı kullanmanız isteniyor. Kavramlara ve farklı yorumlara oturtulmuş bu sorular sayesinde düşüncelerinizi geliştirebilir, zeka seviyenizi kısmen de olsa arttırabilirsiniz. İster genç ister yaşlı olun hiç fark etmiyor. Aptal mısın? uygulaması bütün herkese hitap ediyor.

Uygulamayı indirin, problem çözme yeteneğinizi ölçün, zeka testi yapın, arkadaşlarınıza caka satın. Aptal mısın uygulamasını Android için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Play Store veya apk formatında indirebilirsiniz.

Bilgi: Uygulamanın cevapları sitemizde bulunmamaktadır. İnternetten yapacağınız ufak bir araştırmayla Aptal mısın test sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

aptal-misin-uygulama-indir-resimler

Uygulama Adı: Aptal mısın? (Google Play)

Sürüm bilgisi: 1.5.6.10

Boyutu: 20.9 MB

Kategori: Zeka Oyunu

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 11 Şubat 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3 ve üzeri)

Android için Aptal mısın apk indir