iOS 10.2 ile gelen süper özellik : Emojiler

0
995

Emoji neydi ? emoji ifade idi. Apple ios 10.2 güncellemesi ile bir çok yenilikle birlikte geldi. Yeni yıla klavyemizde daha detaylı, eğlenceli, özgür ifadeler bulunacak. Unicode Version 9.0 ile Yeniden tasarlanan erkek ve kadın Yeni yüzlerin çoklu cilt tonları, yiyecekler, hayvanlar, spor etkinlikleri ve meslekler yer alan bu güncellemede daha gerçeğe yakın emojiler bulunmakta. imesaj, facebook, twitter’ da ve whatsapp’ta farkınızı ortaya çıkarın.

Rock star olarak uyandığımız bir günde ya da bahçe işlerinde çalışmışsak bu emojiler tam size göre yeni yıla özel Noel baba ve Noel anne, meslek gruplarında ise tamirci,astronot, öğretmen, itfaiyeci,kadın bilim insanı, erkek bilim insanı, pilot, üniversite mezun ve daha fazlası bu güncellemede gelmekte.

Palyaço, kovboy, multiplayer , dansçı erkekler, ve ya yaptığınız spor türünü bir çok emoji ile arkadaşınıza en kısa yoldan anlatabilirsiniz. Yiyecek emojileri ağız sulandırıcı parlaklıktalar. Önceden var olan emojileri de yeniden tasarlamış ve daha gerçekçi görünmesini sağlamışlar.

Emojileri hala indirmediyseniz. Burdan

Sizce yeni emojiler hakkında ne düşünüyorsunuz ? sizce yeterli mi ? emojiler de eksiklikler nelerdir? yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.