Android için Tinder indir

0
766

Whatsapp, Facebook, Tictoc, Twitter, Tumblr gibi sosyal ağ uygulamaları kervanına bir yenisi daha katıldı: Tinder. Kimilerince görücü usulü seks olarak nitelendirilen Tinder uygulaması diğer sosyal ağlara göre biraz daha yetişkin insanlara hitap ediyor.

tinder-indir-apk-android-2

Milyonlarca kullanıcıyı bünyesinde barındıran Tinder uygulaması sayesinde yakın çevrenizdeki insanları bulabilir, tanımadığınız kişilerle yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yapacağınız ayarlamalarla 160 km’ye kadar alan içerisinde arama yapan Tinder de erkek ya da kız arkadaş bulabilir yeni arkadaşlıklar, dostluklar veya ilişkiler başlatabilirsiniz.

Kız arkadaş yapma veya erkek sevgili bulma konusunda uzman olan Tinder, kimilerince cinsel anlamda seks yuvası olarak da adlandırılıyor. Bu yüzden Tinder’de gezinirken dikkatli olmak zorundasınız. Videolu görüşme esnasında kötü amaçlı kişilerce videolarınız kayıt altına alınarak, internete servis edilebilir. Güvenmediğiniz insanlara itibar etmeyin.

tinder-indir-apk-android

Tinder’i hemen kısa bir şekilde anlatalım. Tinder uygulamasını kullanmaya başladığınızda karşınıza iki farklı öneri çıkıyor. Beğen ya da beğenme anlamında iki farklı ikon sizlere sunuluyor. Eğer kişi hoşunuza gittiyse dokunmatiğe basılı tutarak sağa sürüklüyorsunuz. Karşınızdaki erkek veya kadından hoşlanmadıysanız ” Ben bununla sohbet edemem.” diyorsanız bu sefer sola sürüklüyorsunuz. Sağa sürüklediğiniz kişiler sevgili olabileceğiniz kişiler listesine eklenirken, diğerleri bir daha hiçbir şekilde karşınıza çıkmıyor.

İş yalnızca bununla sınırlı değil. Siz beğendiniz ama ya o sizi beğenmediyse? Bu sefer ömrü billah konuşamayacaksınız. Kişiyle tam olarak iletişime geçebilmek için birbirinizi Swipelamanız yani beğenmeniz gerekiyor. Tinder uygulamasını Android işletim sistemli cihazınıza buradan indirebilirsiniz. Tinder apk indirmek ve güncel son sürümünü telefonunuz ya da tabletinize yüklemek için buraya gidin.

Tinder apk indirmek için yönlendireceğimiz sitede bulunan Download yazısına tıklayın.

tinder-indir-logo

iPhone ve iPad için Tinder indir

Not: Tinder 3.3.2 Android güncel sürümüdür.