Android için Tictoc apk indir

0
1193

TicToc, ücretsiz olarak mesajlaşma, sesli görüşme ve arkadaşlarınızla paylaşım yapmanıza olanak tanıyan; Android cihazlara Google Play veya apk olarak indirebileceğiniz anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp, Line, Tango gibi kullanıcılara mesajlaşma hizmeti sunan TicToc uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla telefon veya tabletiniz üzerinden iletişime geçebilir, grup sohbetleri oluşturabilir, zevkli ortamlara kendinizi dahil edebilirsiniz.

Son derece basit bir kullanıma sahip olan TicToc Messenger uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek TicToc dünyasına hemen katılabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma ve göz alıcı arayüze sahip olan TicToc’ta işe profil sayfanızı yaratmakla başlayabilirsiniz. Whatsapp ile kıyasladığımızda daha geniş kapsamlı olduğunu gördüğümüz TicToc’ta profil fotoğraflarınızın arkadaşlarınız tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz.

Android telefonunuza ya da tabletinize indirdiğiniz tüm uzantıdaki dosyaları, müzikleri, video ve fotoğrafları dilerseniz arkadaşlarınıza veya grup sohbetindeki kişilere gönderebiliyorsunuz.

tictoc-indir-turkce-android-apk-2

TicToc’un marifetleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. Eğer mobil cihazınızda TicToc kullanmaktan sıkıldıysanız bilgisayarınıza Windows veya Mac sürümünü indirerek mesajlaşmaya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız iOS, Windows , Android hangi platformda olursa olsun, hiç fark etmiyor kesintisiz bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. Android için TikToc apk  indirerek yüksek ve sorunsuz ses kalitesi ile arkadaşlarınızla sesli konuşmalar yapmanız mümkün hale geliyor.

Siz de Tik Tok’a hızlı ve kolay bir şekilde mobil cihazınız üzerinden kaydolun ve Tiktoklamaya başlayın. Tictoc arkadaş bulmak, arkadaş eklemek ve arkadaş silmek oldukça basit. Eğer ücretsiz mesajlaşma uygulaması arıyorsanız TicToc’u size şiddetle tavsiye ediyoruz. TicToc indirmek için Android işletim sistemiyle çalışan 2.3 ve üzeri akıllı cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Google Playsiz TicToc yüklemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. Google Play üzerinden TicToc’u buradan indirebilirsiniz.

Uygulama Adı: TicToc

Sürüm: 4.0.17 apk

Tür: Sosyal

Kategori: İletişim

Uygulama Dili: Türkçe

Android için TicToc apk indir