Android telefon ve tabletlere video nasıl indirilir? (Tubemate)

0
6811

Yazımız aracılığıyla “Youtube, Facebook, Vk ve daha pek çok videosu sitesinden nasıl video indirilir? Video indirmek için hangi uygulamayı kullanmamız gerekiyor? Mobil cihaz kullanıcıları en çok hangi programı tercih ediyor ?” gibi soruları yanıtlayacağız. Bu sayede siz de telefon veya tablete ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde video indirebileceksiniz.

Tubemate uygulamasını indirin

Android 2.3 işletim sistemi ve üzeri platformlarda çalışan Tubemate video downloader uygulaması sayesinde dilediğiniz tüm videoları yapacağınız özelleştirme ayarları ile dilediğiniz yere indirebilir, kendinize video arşivi oluşturabilirsiniz. Öncelikli olarak uygulamayı indirmek için internet tarayıcınız üzerinden tubemate.net adresine gidin. Sonrasında indirmek istediğiniz ortamı seçerek yüklemeyi başlatın.

Telefonunuza inecek olan dosya Tubemate Video Downloader apk güncel son sürümü olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra, gerekli izinleri hallettiyseniz kurma işlemini başlatarak yükleyin. Uygulamayı çalıştırarak hazırda bekletin.

Tubemate uygulaması nasıl kullanılır?

Tubemate uygulaması hem video indirmenizi hem de internet tarayıcısı olarak kullanılabilmeyi sağlar. Tubemate video indirici sayesinde Youtube, Facebook gibi sitelerin dışında Alkışlarlayaşıyorum, Dailymotion, VK, Mail.ru, Vimeo, Metacafe gibi video sitelerinden de indirme yapabilirsiniz.

Video indirmenin yanında Tubemate ile video izlemek de mümkün. Bunu yapabilmek için logonun yanında bulunan çizgiye dokunmanız ve videosunu izlediğiniz sitenin uzantısını Tubemate Browser’a dahil etmeniz yeterli olacaktır. Durun hemen kafanız karışmasın. Siz burada yalnızca logonun altında bulunan üç çizgiye dokunacaksınız. Gerisini Tubemate hallediyor.

Video indirebilmek için ise izlemek istediğinin medya dosyasını başlatmanız ve akabinde üstte çıkacak yeşil simgeye dokunmanız yeterlidir. Burada size hangi çözünürlükte video indirmek istediğinizi sunacaktır. 240p ,360p, 480p, HD (720p) ve daha yüksek pikselde video indirebilirsiniz. (Tabii video tarafından destekleniyorsa.)

Uyarı: Tubemate Downloader uygulaması alanında başarılı olmasına karşın telefon veya tabletlere yüklendiğinde çok fazla sayıda izin istemektedir. Her ne kadar kullananı çok olsa bile çağrı bilgileri, diğer uygulamalara erişim ve daha pek çok sayıda izin isteği ile sizi zora sokabilir.

Android için Tubemate 2 apk indir