Android için Retry indir

0
370

Retry uygulaması, isminden anlaşılacağı üzere bol bol baştan başlayacağınız, Flappy Bird tarzı bir oyundur.  Angry Birds isimli dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birinin yapımcısı olan Rovio Games’in geliştirdiği Retry uygulamasını Android işletim sistemiyle çalışan tablet ve telefonlar için ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.retry-download-apk-android-ios Flappy Bird’de olduğu gibi tünelleri, engelleri aşmaya çalıştığımız Retry oyunu F.Bird’den oldukça gelişmiş. Beceri ve yetenek isteyen Retry’de bir pervaneli uçağı kontrol ediyoruz ve yatay düzlemde rüzgara ve çeşitli engellere karşı ilerlemeye çalışıyoruz. Ekrana bastıkça yükseliyorsunuz, ekrana dokunmayı bıraktığımızda ise düşüşe geçiyoruz. Fizik kurallarından yararlanarak, tahmin ve refleksimizi kullanarak uçağı indirebileceğimiz hangarlar buluyoruz ve burada dinleniyoruz.
retry-download-apk-android-ios-2

Oyunda yandığımız zaman ise en son indiğimiz hangardan tekrar uçmaya başlıyoruz. Flappy Bird’de olduğu gibi taa en baştan oynamaya gerek kalmıyor. Bu da oyunun sinir bozuculuğunu azaltmakla birlikte, sizi biraz daha kendisine bağımlı yapıyor.

Retro görsellerin kullanıldığı ve 80’li yıllardaki atari kullanıcılarına hitap eden Retry, 8 bit bir oyun. Müziği ve grafiği ile geçmişteki duygularımızı günyüzüne çıkaran ve günümüz jenerasyonuna da hitap eden oyun her mobil cihazda yer almalı. Android için Retry Apk uygulamasını indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin. Retry uçak ile uçma ve engellerden geçme oyununu Google Play üzerinden indirmek için ise buraya gidin.

Sitemizde Retry Apk hileli mod, altın hilesi, hack tools download gibi aramalarla çıkabilecek yazılımlar bulunmamaktadır. Retry Rovio Games’in bir uygulaması olup iOS ve Android dışında olan Windows Phone (Nokia Lumia), Blackberry OS ve Nokia Symbian (Store Ovi) sürümleri bulunmamaktadır.