Android için Retrica indir

0
905

Android için fotoğraf filtreleme ve düzenleme uygulaması

Retrica, Android işletim sistemiyle çalışan telefon ve tabletlere indirebileceğiniz, çektiğiniz fotoğraflara efekt vermeye yarayan bir uygulamadır. Hem arka hem de ön kamera ile fotoğraf çekmenize olanak tanıyan Retrika uygulaması ile onlarca fotoğraf filtresini resimlerinize uygulayabilirsiniz.

retrica-indir

Profesyonel tasarımıyla oldukça ilgi çekici olan Retrica sayesinde fotoğraf kolajları oluşturmak, resimlere çerçeve eklemek de mümkün. Gayet sade bir arayüze ve kullanışlı temaya sahip Retrica da kamera uygulamasını kullanmadan direk Retrica içerisinden çekimler yapabilmeniz mümkün.

Çekim modları da barındıran retrica da dilerseniz belirli aralıklarla otomatik çekim, zamanlayıcı çekim modu gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Uygulama sizlere fotoğraf üzerinde veya mevcut bulunan fotoğrafta düzenleme yapma imkanı da tanıyor. Uygulama içi satın alma özelliğinden faydalanıp dilerseniz Retrica Pro sürüme geçiş yapabilirsiniz. Böylece daha fazla fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme ögelerine sahip olabilirsiniz.

Resimlerinizi, çektiğiniz selfie veya fotoğrafları  daha güzel yapmak, farklı tonlar uygulamak, karartmak, parlatmak artık çok kolay. Resimlerde güzel görünmek ve fotojenik çıkmak istiyorsanız Retrica’yı kaçırmayın. Android tabanlı Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Vestel Venus, Sony Xperia, Huawei, Casper Via, Piranha, Turkcell T, Vodafone Smart, Avea InTouch, Nexus, Zenfone ve diğer Android telefon ya da tabletler için buradan indirebilirsiniz. Retrica apk indirmek için ise buraya gitmeniz yeterli.

Not: Retrica Apk  2.2.3 sürümüdür.