Android Power Battery indir (Pil uzatma uygulaması)

0
819

Power Battery – Battery Saver, Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirebileceğiniz batarya koruma ve ömür uzatma uygulamasıdır. Android cihazların pil gücünü %60 arttırdığını iddia eden Power Battery uygulamasında süper tasarruf modu, hızlı uygulama optimizasyonu, batarya gücü ekranı, bellek yönetici ve temizleyici gibi özellikler bulunuyor.

Telefonda az yer kaplayan batarya güçlendirici, boyutu düşük olmasına rağmen başarılı işlere imza atıyor.

Özellikler:

Kalan pili kesin tahminle gösterme:  Cihazın, video izlerken, wi-fi/bluetooth bağlantısı açık veya kapalıyken, uygulamalar çalışırken ne kadar pil süresinin kaldığını kesin bir şekilde söyler.

Tasarruf modu ve yönetici: Mod pil gücü kullanımını azaltır ve daha uzun süre kullanım sağlar. Yönetici sayesinde bataryayı sömüren uygulamaları detaylı olarak listeleyebilir, sistemi yoran ve pil harcayan gereksiz dosya ve uygulamaları sonlandırabilirsiniz.

Diğer özellikler: Batarya güçlendirici yönetimi, Ram yöneticisi, Software ve hardware araçları listeleme, detaylı batarya bilgisi (voltaj, sıcaklık, kapasite ölçümü), süper tasarruf modu özelleştirme, akıllı mod değiştirme.

Tamamen ücretsiz olan batarya pili uzatma ve daha uzun süre gitmesini sağlama uygulaması olan Power Battery uygulamasını aşağıdaki bağlantı adreslerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Telefon şarjım çabuk bitiyor, yetmiyor diyen kullanıcılar bu uygulamayı deneyebilir.

power-battery-uygulama-resimler-1

Uygulama Adı: Power Battery (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.0.9

Boyut: 2.3 MB

Kategori: Araçlar

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Power Battery apk indir