Android Lollipop Klavye indir

0
891

Android Lollipop 5.0 Keyboard apk indir

Google’ın büyük yenilikler, düzeltmeler ve geliştirmeler ile kullanıcılar için indirmeye sunduğu Android Lollipop’un klavyesini telefonunuzda kullanabilirsiniz. Android Lollipop Klavye uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletleriniz için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Materyal tasarımın ağırlığını ortaya koyduğu klavyenin açık ve koyu olmak üzere iki farklı teması bulunuyor.

Telefonunuza root atmadan klavyeyi kullanabilirsiniz. Google’ın öncülüğünü ettiği Nexus 6 ve Nexus 9 cihazlarında görülen ve ardından HTC, Samsung Galaxy, LG, Sony, Huawei ve diğer markalara da indirilebilir sürümü gelen Android L’nin sisteminde bulunan klavye Android Lollipop Keyboard apk, QWERTY,QWERTZ,AZERTY ve Bilgisayar (Pc) düzenini desteklemektedir. Ayrıca klavyenin 4 farklı tema modeli bulunmaktadır.

Google’ın yeni ve şık klavyesini Android tabletinizde ya da telefonunuzda denemeden önce APK dosyasını indirip kurmanız gerekiyor. Sonrasında dil ve giriş ayarlar menüsüne giderek Google klavyesini seçmelisiniz. Temayı değiştirmek için ise 4 temadan dilediğinizi kullanabilirsiniz. Google Klavye L Apk indirmek istiyorsanız  buraya tıklayın. Android Lollipop 5.0’ın ayrıcalıklı dünyasından hemen faydalanın.

İndirme işlemi başlamazsa aşağıdaki bağlantıları deneyin.

Alternatif

Mirror 1

Mirror 2