Android için Line indir

0
431

Line, kullanıcılara, sesli konuşma, görüntülü görüşme, resim ve yazılı mesaj göndermeyi sağlayan dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 230’dan fazla ülkede beğenilen ve sevilerek kullanılan Line uygulamasını Android işletim sistemiyle çalışan cihazlara indirebilir, arkadaşlarınızla ücretsiz ve sınırsız mesajlaşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Whatsapp uygulaması ile karşılaştırdığımızda daha geniş kapsamlı olduğunu gördüğümüz Line uygulamasını akıllı telefonların yanında tabletlere de yüklemeniz mümkün. Bunun yanında Windows ve Mac sürümleri de bulunan Line mesajlaşma uygulamasını Desktop veya Laptop bilgisayarlar için de indirebilirsiniz. Kısacası sevgiliniz, arkadaşınız telefon veya tablet kullanıyorsa ve elinizi mobil cihazınıza götürmekten sıkıldıysanız Line’ı PC’de denemeniz mümkün.

line-android-indir

Line uygulamasının özelliklerine kısaca göz attığımızda duygularımızı ve hislerimizi yansıtan rengarenk ve farklı türlerde sticker olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz uygulama içi satın alma özelliğinden faydalanarak yeni stickerlar satın alabiliyorsunuz. Geliştirdiği Metro arayüzüyle alışılmışın dışında capcanlı bir tasarım sunan Line uygulamasını 3G, 4G veya Wi-Fİ ağları üzerinden bağlanarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kız/ erkek arkadaş bulmak, onlarla iletişime geçmek için Line uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz. Android için Line uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya gidin.

line-android-indir-2

Line uygulamasını indirmek ve cihazınıza yüklemek için Android işletim sisteminin sürümü 3.0 ve üzeri olmalıdır. Uygulama bazı Sony Xperia, Samsung, HTC modellerinde çalışmamaktadır. (Star, Corby,  Bunun yanında işletim sistemi 3.0 ve üzeri olan Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Huawei, Turkcell T, Avea InTouch, Vodafone Smart, Casper Via, Zenfone , Vestel Venus ve diğer Android cihazlar için indirebilirsiniz. Bilgi:Replika, diğer tabirle çakma Android telefon veya tabletlerde uygulama çalışmayabilir. Line uygulamasının güncel son sürümünü apk olarak indirmek istiyorsanız buraya gidin.