Android için Kafa Topu indir

0
771

Kafa Topu uygulaması, Android platformlarında oynayabileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur. Tamamen Türkçe olmakla birlikte içerisinde 18 farklı futbolcu barındıran uygulamayı telefon veya tabletinize ister Google Play isterseniz Apk versiyonu şeklinde indirebilirsiniz.

kafa-topu-indir-apk

Tamamen Türkçe olan uygulamada seçim yaparken fazla zorlanmayacağınızı belirtmekle birlikte seçtiğiniz her futbolcunun kendine has yetenekleri bulunuyor. Kimi futbolcu daha iyi şut çekerken, kimisi daha hızlı koşuyor. Maç esnasında yapmanız gerekenler zıplamak ve sağa sola ilerlemek.

Oyun içerisindeki bonusları kullanarak rakibi dondurma, hızlı koşma, yükseğe zıplama gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Ama dikkatli olmak gerekiyor. Kafa topu oynarken aldığınız bonuslar size ters etki yapabilir. Örneğin karşı takımı etkisiz kılmak yerine aynı sonuçlara siz de katlanabilirsiniz.

Gayet basit bir oyun olan Kafa Topu oyununu Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Vestel Venus, Sony Xperia, Nokia X ve diğer Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletler için buradan indirebilirsiniz. Boş vakitlerinizi eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, sporcu kimliğinize güveniyorsanız Kafa Topu uygulaması size göre. Kafa Topu apk indirmek için buraya gidin.