Android ve iOS için Geyik uygulama indir

0
621

Geyik, Android ve iOS işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz anonim mesajlaşma uygulamasıdır. Konum bazlı çalışan Geyik uygulamasına mesajlaşma uygulamasının yanında sosyal ağ da diyebilirsiniz. Geyik uygulaması, Yik Yak’a oldukça benzemekle birlikte Türk yapımı anonim mesajlaşma platformudur.

Yik Yak uygulamasına göre daha sade bir görünüme ve basit bir kullanıma sahip olan Geyik uygulamasında konum bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve yakınlarınızda bulunan Geyik kullanıcılarıyla iletişime geçiyorsunuz. Geyik kullanıcılarının görüntüleri bir tünelde toplanıyor ve buradan hangi anonimlerin ne yazdığını takip edebiliyorsunuz. Dilerseniz kullanıcıların yaptığı paylaşımlara oy vererek üst sıralara çıkmasını ya da popüler bir başlık olmasını sağlayabiliyorsunuz. Verilen oylamalar sonucunda ortamın durumunu kestirmek, hangi konular üzerinde yoğunlaşıldığını görmek mümkün olabiliyor.

geyik-700x310

32 üniversite ile anlaşan ve giderek yaygınlaşacağını düşündüğümüz Geyik uygulamasının asıl amacı öğrenciler arasında yeni bir sosyal platform oluşturmak. 5000’den fazla kullanıcıya ulaşan ve gün geçtikçe daha fazlasına ulaşacağını düşündüğümüz Geyik uygulamasını hem Android hem de iOS tabanlı iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Samsung Galaxy, HTC, LG ve diğer Android telefon veya tabletlere Geyik indirmek için buraya gidin. Uygulamanın Geyik apk indirme sürümü şuan için bulunmamaktadır. iOS (iPhone ve iPad) için Geyik indirmek istiyorsanız buradan indirme işlemini gerçekleştirin. Geyik mesajlaşma uygulamasının Windows Phone işletim sistemiyle çalışan Nokia Lumia için uygun indirilebilir sürümü bulunmamaktadır.