Android için Yemeksepeti indir (Mobil)

0
625

Yemeksepeti artık Android cihazlarda. Eğer dışarıdan sık sık sipariş veriyorsanız Yemeksepeti.com adresini kullanmanın dışında bir alternatifiniz var: Android için Yemeksepeti uygulaması indirmek.

Zengin görsellik ve daha pratik kullanımıyla kullanıcılara kolay yemek siparişi vermeyi sağlayan Yemeksepeti uygulaması sayesinde artık yemekle ilgili tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Sürekli güncellenen yapısı ve basit arayüzü sayesinde şehrinizde bulunan Yemeksepeti ile anlaşmalı restorantlara hemen ulaşın.

Yemeksepeti uygulaması nasıl kullanılır, nasıl çalışıyor?

Yemeksepetini kullanmak oldukça kolay. Üyelik işlemlerini tamamlayın, kişisel bilgilerinizi, yaşadığınız bölgeyi, şehri girin. Sistemde kayıtlı olan, tercih ettiğiniz restorant, fast food ya da ilgili diğer işletmeden siparişinizi verin. Fazladan ücret vermeden, 10-45 dakika gibi sürede yemek yemeye başlayın. Kredi Kartı ile ödeme sistemi bulunmamaktadır. Kapıda ödeme yaparak ürününüzü teslim alabilirsiniz.

lig-tv-uygulama-resimler-3

Uygulama Adı: Yemeksepeti (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 3.6.0.789

Boyut: 15 MB

Kategori: Yemek

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Yemeksepeti 2.6.3 apk indir

Yukarıdaki bağlantı adresini kullanarak Yemeksepeti apk indirebilirsiniz. (Google Play olmadan) Bunun yanında Mobil cep için Yemeksepeti indirmek istiyorsanız Google Play sitesini ziyaret edin.