Android için Viber apk indir

0
535

Viber, akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara indirebileceğiniz Whatsapp, Tictoc, Line, Tango benzeri uygulamadır. Arkadaşlarınızla ücretsiz yüksek kalitede konuşmanızı ve mesajlaşmanızı sağlayan Viber uygulamasını diğer anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulamalarından sıkıldıysanız deneyebilirsiniz.

viber-indir-android-ios-iphone-ipad-windows-phone-lumia

Sesli görüşme noktasında kullanıcılara yüksek kalitede görüşmeyi vaad eden viber uygulaması ile aynı zamanda mesajlaşmak da ayrı bir zevk olabilir. Akıllı telefon ve tabletlerde 3G veya Wi-fi ile bağlantı kurarak kullanabileceğiniz Viber uygulaması dünyanın hangi ülkesinde olursanız olun bir ucunuzda bulunan arkadaşınızla, sevdiklerinizle size ücretsiz görüşme ve sesli konuşma imkanı tanıyor.

viber-indir-android-ios-iphone-ipad-windows-phone-lumia-2

Tıpkı Whatsapp uygulamasında olduğu gibi Viber uygulaması herhangi bir kayıt işlemi gerektirmiyor. Uygulamayı kuruyorsunuz, Viber telefon rehberinizdeki numaraları kendi bünyesine dahil ediyor ve Viber’e kayıtlı olan telefon numarasının kullanıcısı ile görüşmeye başlıyorsunuz. grup sohbetleri oluşturabileceğiniz veücretsiz ifadelerinden faydalanabileceğiniz Viber uygulamasının apk 5.0.2.12 sürümünü indirmek ve Android işletim sistemiyle çalışan cihazınıza yüklemek için buraya gidin. Viber’i Google Playsiz indirin. Uygulamayı Google Play uygulama mağazasından bedava indirmek için ise buraya dokunun. Uygulama Türkçe dilde hizmet vermektedir.