Android için Tvyo indir (Canlı yayın, program, dizi izleme)

0
892

Tvyo uygulaması, Android telefon ya da tabletler için ücretsiz indirebileceğiniz canlı yayın, dizi, müzik klip ve çeşitli programları izleyebileceğiniz mobil cep tv aracıdır. Doğuş Dijital Yayıncılık tarafından geliştirilen Tvyo uygulaması 1 milyon üzerinde kullanıcıya sahip ve en popüler Tv, dizi ve program izleme uygulamalarının başında geliyor.

Medcezir, Game of Thrones, Survivor, Person of Interest, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye ve çeşitli programların yer aldığı uygulama sayesinde yayınları bölüm bölüm seyredebilirsiniz.Kaldığın yerden devam et özelliği ile eğer Tvyo üye girişi yaptıysanız örneğin; bilgisayarda izlediğiniz bir diziye telefonda kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Otomatik görüntü kalitesi ile internet bağlantı hızına göre yayın oynatılır ve video kesintisi yaşamazsınız.

İnternet paketini aşmamak için düşük boyutta izleme modu bulunan Tvyo endişeleri sona erdiriyor ve kumanda özelliği bilgisayarda ve televizyondaki Tvyo’yu kontrol etmenizi sağlıyor.  Son olarak takip listesi özelliğini kullanarak sevdiğiniz program ya da dizileri çıktığı anda görüntüleyebilir, bundan haberdar olabilirsiniz.

Siz de cihazımda en iyi televizyon izleme uygulamalarından biri olsun istiyorsanız Tvyo uygulamasını Android için Google Play olmadan apk formatında ya da sanal mağaza dükkanından ücretsiz yükleyin. Samsung Galaxy Note 4, LG G3, HTC One M modelleriyle ilgili “Tvyo açılmıyor” soru giderilmiştir.

tvyo-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Tvyo

Sürüm bilgisi: 4.5.3

Boyut: 17 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Tvyo 4.53 apk indir