Android için Swype Klavye indir

0
789

Swype Keyboard ile dokunmadan yazın

Swype normal telefon ve tablet klavyesine göre daha gelişmiş ve farklı bir formatla çalışan, Android işletim sistemiyle çalışan mobil cihazlara Google Play veya apk olarak indirebileceğiniz klavye uygulamasıdır. Swype Keyboard uygulaması dünya genelinde en çok indirilen klavye uygulamalarının başında geliyor.

swype-indir-iphone-ipad-android-2

Swype uygulamasının temel özelliği ise normal klavyelerde tek tek dokunmak yerine parmağınızı harfler üzerinde sürüklüyorsunuz. Dilerseniz seslendirme ile mesaj yazdırabiliyorsunuz. 16 dilde hizmet veren Swype uygulaması Türkçe dili de destekliyor. Ancak otomatik kelime tanıma, yanlış kelimeyi düzeltme, sözlüğe kelime ekleme gibi özellikler şuan için bulunmuyor. Yakın zamanda Türkçe’ye de el atacaklarını, Türkçe dildeki hizmetinin daha geniş kapsamlı olacağını düşünüyoruz.

swype-indir-iphone-ipad-android

Bunun yanında yapay zekaya sahip olan Swype klavye, kullanıldıkça daha da gelişiyor ve size daha iyi bir deneyim sunuyor.  Uzun basma gecikmesi, titreşim süresi, klavye yüksekliği, farklı klavye seçenekleri ile kişiselleştirebileceğiniz Swype Keyboard uygulamasının apk güncel sürümü indirmek için buraya gidin. Swype Keyboard’ı Google Play üzerinden indirmek için ise buraya gidin. Telefon veya tabletinize Swype uygulamasını indirin.