Android için reklam engelleme uygulaması indir

0
1020

Bu yazımızda size tanıtacağımız reklam engelleme uygulaması sayesinde Android işletim sistemi bulunan telefon veya tabletlerde karşınıza çıkan sinir bozucu reklamları kalıcı olarak kaldırmanız mümkün. Android reklam engelleme uygulamasını indirerek reklamlardan kurtulmakartık sizin için çok kolay olacak.

Bildiğiniz üzere kimi site sahipleri sayfaları reklamlara boğarak kullanıcıları rahatsız etmektedir. Boş bir alana tıkladığınızda, kendiliğinden açılan birden fazla reklamlarla boğuşmanın zor zanaat olduğunu bildiğimizden sizlere Adblock Plus apk uygulamasını tavsiye ediyoruz. Telefonunuza ücretsiz olarak hizmet veren reklamları engelleme uygulamasını kurarak internete reklamsız girebilirsiniz. Ancak uygulamanın ücretsiz hizmet vermesi biraz kafaları karıştırmakla beraber bizlerden fazla sayıda izin istiyor.

Örneğin; Google Chrome Tarayıcı(Browser) için Ablock reklam engelleme uygulamasını indirdiğimizde uygulama tarafından konum bilgileri, farklı hesaplara erişim izni isteniyor. Eğer kişisel bilgilerinizi riske atmamak istiyorsanız, Adblock indirmeden önce tekrar düşünmenizi öneririz. Android için Adblock apk indirmek istiyorsanız aşağıdaki indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Uygulama Adı: Adblock

Sürüm: 1.2.1 APK

Kategori: Güvenlik

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 1 Ocak 2015

Android için Adblock apk indir