Android için QR Code Reader – Kare Kod okuyucu indir

0
1226

QR Code Reader, uygulama indirmek ve diğer amaçlarla telefon veya tabletlerin karekodları okumasını sağlayan bir uygulamadır. En iyi kod okuyucu programlardan biri olan QR Code Reader ile barkod okutarak uygulama indirmek sizin için çok daha kolay olacak.

Android işletim sistemli cihazlara uyumlu olan kod okuma uygulaması, hızlı çalışır. Sade ve reklamsız tasarımı; kolay kullanılabilir oluşu ile cihazınızda mutlaka yer alması gerekiyor. Herhangi bir dosyayı yüklemek için uygulamayı başlatıyorsunuz ve cihazınızın kamerasını kodun üzerine tutarak okutma yapıyorsunuz.

kare-kod-okuyucu-indir-android

QR Code Reader uygulaması, otomatik olarak karekodunu tanıyarak size kodun içeriğini gösterir. Örnek verecek olursak, Kod bir web adresi olarak tanımlanmışsa kodu okuttuğunuzda o internet sitesine gidersiniz. Eğer bir metin dosyasından oluşuyorsa otomatik kod tanımanın hemen ardından karşınıza metnin içerisinde bulunan yazı çıkar.

QR Code Reader uygulamasını Android için Apk dosyası olarak ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Kod okuyucu ve tarayıcı uygulamasının apk sürümünü indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin. Uygulamayı Google Play Market üzerinden indirmek istiyorsanız buradaki uygulama bağlantısını ziyaret edin.

iPhone ve iPad için Kod okuyucu ve tarayıcı indir