Android için Lyft indir

0
341

Araca mı ihtiyacın var? O halde dakikalar içerisinde sana hitap eden araca bin, otobüs ve diğer toplu taşıma araçlarını beklemek zorunda kalmadan istediğin yere git. Akılda kalıcı ve makul yolculuğun tadını çıkar.

Lyft nedir, uygulama özellikleri nelerdir? 

Lyft uygulaması mobil cihazınızdan araç çağırabilmeniz için geliştirilen bir yazılımdır. Taksiden daha ucuz fiyatlı olduğunu iddia eden uygulamanın kullanımı ise oldukça basit.

Nasıl yüklenir, kullanılır? 

  • Öncelikli olarak uygulamayı indiriyoruz, Lyft kayıt olma işlemini gerçekleştiriyoruz ve ardından araç talebinde bulunuyoruz.
  • Uber uygulamasına benzer özelliklere sahip olan Lyft’te telefon üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Oldukça kolay ve güvenlidir.
  • Tüm Lyft sürücüleri kapsamlı backgrounda sahiptir. Başvuruları servis kullanımı için detaylı bir şekilde kontrol edilir.
  • Sürücüler, yolcular tarafından oylanabilir ve yalnızca yüksek puan alan sürücülere izin verilir.

Türkiye’ye ne zaman gelecek? 

2015 yılının sonlarında Suudi Prens  Alwaleed bin Talal tarafından yatırım alan ve Uber’e rakip olan araç çağırma uygulamasının önümüzdeki yıllarda Türkiye’de de popüler hale gelmesi ve Türkçe dil desteğine sahip olması bekleniyor.

Lyft uygulamasını sitemiz aracılığıyla Google Play Store üzerinden yada apk formatında Android telefon ve tabletiniz için ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Lyft
Lyft
Developer: Lyft, Inc.
Price: Free

Lyft
Lyft
Developer: Lyft, Inc.
Price: Free

Sürüm bilgisi: 3.24.2.24119

Boyut: 17.7 MB

Kategori: Araçlar/Ulaşım

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2015

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Lyft 3.24 apk indir