Android için Line apk indir

0
826

Line, tüm Android cihazlara indirebileceğiniz anlık iletişim ve sosyal ağ uygulamasıdır. Line uygulamasını Android için apk veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ücretsiz konuşma yapmak, görüntülü görüşme ve sınırsız mesajlaşma gibi olanaklara sahip olabileceğiniz Line uygulamasıyla sosyalleşmek çok kolay.

Eğer siz de Whatsapp, Tictoc, Tango gibi uygulamaların bir benzerini arıyorsanız Line uygulamasını indirebilir ve deneyebilirsiniz. Line uygulamasının sitemizdeki apk sürümü 6.1.0 olup Mayıs ayının güncel versiyonudur. Line uygulamasını güncellemek veya sıfırdan indirmek isteyen telefon veya tablet kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Line apk sürümünü akıllı cihazlarına yükleyebilirler.

Line uygulamasının apk sürümünü iPad ve iPhone ile Lumia cihazlara yüklemeniz mümkün değildir. Verdiğimiz indirme linkini yalnızca Android telefon veya tabletler için kullanabilirsiniz. Line’ın full sürümü, bedava sticker gibi özellikleri apk içerisinde bulunmamaktadır. Line uygulamasını bazı Samsung, HTC, LG cihazlara, Android güncellemesi olmadığından dolayı indiremezsiniz.

Uygulama Adı: Line

Tür: İletişim

Alan: Sosyal

Uygulamanın Dili: Türkçe

Sürüm: 6.1.0 apk

Android için Line apk indir