Android için Konuşan Kedi Tom apk indir

0
1098

Konuşan Kedi Tom, My Talking Tom, Android telefon veya tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz konuştuğunuzda sizin gibi konuşan; ağzınızdan çıkan sözcükleri tekrarlayan sevimli bir kediyi ele alan eğlenceli ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebileceğiniz uygulamadır.

İnternet bağlantısı gerektirmemesi, telefonda az yer kaplaması ve diğer oyunlara nazaran daha farklı olması sebebiyle kullanıcıların oldukça beğendiği Konuşan Kedi Tom oyunu en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Gerek çocuklara gerekse yetişkinlere hitap eden bu komik oyun sayesinde güzel bir şekilde vakit geçirmek mümkün.

Konusan-kedi-tom-apk-my-talking-cat-download

Konuşan Kedi Tom uygulamasında, kedicik sesinizi taklit etmek ve söylediğinizi seslendirmenin dışında daha farklı sesler de çıkarabiliyor. Örneğin; Kedinin üzerine dokunduğunuzda size tepki veriyor. Beslediğinizde seviniyor.. gibi.

Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Huawei, Turkcell T, Sony Xperia, Vestel Venus ve daha pek çok telefon veya tablete indirebileceğiniz My Talking Tom nam-ı diğer konuşmaları taklit eden Benim Konuşan Kedim Tom uygulamasını apk veya Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.  Konuşan Kedi Tom apk v2.0.2 son güncel sürümünü indirmek ve mobil cihazınıza yüklemek için buraya gidin. Download’a basarak indirmeyi başlatın. Konuşan Kedi Tom 2’yi Google Play’den indirmek ve bedava kullanmak için buraya gidin.