Android için Kaave Falı uygulaması indir (Kahve Falı)

0
1291

    Kaave falı nedir?   

Kaave Falı, internet bağlantısı aracılığıyla kahve falınızı baktırmanızı sağlayan kahve falı uygulamasıdır. Geçtiğimiz yıl geliştirilen ve Türkiye’nin en çok indirilen ve popüler olan uygulamalarından biri haline gelen kaave falı uygulaması Android mobil cep cihazları için ücretsiz olarak indirilebilir.

Kaave falı uygulaması nasıl çalışıyor?

Uygulama basit bir çalışma mantığına sahip. İçtiğiniz kahvenin fincanını ters çevirip soğumaya bırakın. Fincanın içini çekin ve falcı bacınıza yollayın. Seçtiğiniz falcı bacıdan gelecek ve geçmişe ilişkin yorumlara hemen ulaşın.

Kaave falı ücretli mi?

Uygulamaya ilişkin en çok dile getirilen sorular ise ücretsiz fal baktırabilir miyim, ücretsiz fal baktırma kredisi hilesi var mı, nasıl ücretsiz fal baktırılır şeklinde. Full apk hileli sürüm vs. soruya dahil olan diğer aramalar.

  • Uygulamada ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki çeşit kahve falı yorumu yapılıyor. Falcı bacı ücretsiz olarak hizmet veriyor, Ancak fotoğrafını çektiğiniz fincan ile ilgili yorumlara ulaşmak istiyorsanız ücret ödemeniz, hesabınızdaki krediyi kullanmanız gerekiyor.

Uygulama ile ilgili görseller:

kaave-fali-uygulama-gorseller

Kahve falı uygulamasının özellikleri neler?

  • Göndereceğiniz 3 farklı fincan içi ve tabak fotoğrafı farklı şekillere göre incelenir.
  • Verdiğiniz ilişki, doğum tarihi, isim bilgilerine göre özel yorumlama yapılır.
  • Daha önceden yorumlanmış fallarınızı telefonda saklayabilirsiniz.
  • Telefon ,tablet ve bilgisayar üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Facebook aracılığıyla uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android için Kaave falı uygulaması nasıl indirilir?

Kaave falı Google Play üzerinden ve Google Play olmadan indirilebilir. Aşağıdaki bağlantı adreslerinden dilediğinizi kullanarak kaave falı baktırma programına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Kaave falı apk indir

google-play