Android için Instagram indir

0
1384

instagram nedir?

Instagram, dünya genelinde en çok indirilen sosyal medya uygulamalarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşma hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz İnstagram uygulamasını Android işletim sistemiyle çalışan telefonlar için indirebilirsiniz. Bunun yanında hat ile çalışan tabletlere de Instagram uygulamasını yüklemek mümkün.

Normal telefon kamerasını yerine Instagram’ın kendi içerisinde barındırdığı iç kamera uygulaması bulunuyor ve bu kamera aracığıyla uyguladığınız filtreler doğrultusunda en güzel fotoğrafları çekme ve en iyi görüntüleri yakalama konusunda giderek uzmanlaşıyorsunuz. Ayrıca Facebook ve Twitter’da olduğu gibi Instagram’da da bir hesabınız bulunuyor. Bu sayede takipçi arttırabiliyor ve dilediğiniz kişileri takip edebiliyorsunuz.

instagram-uygulama-indir-yukle-apk-6.10

instagram’ı nasıl indirebilirim?

Sevdiklerinizle çektiğiniz fotoğrafları paylaşmanın yanında girdiğiniz hashtag’ler ile resimlerinizi dünya genelinde herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; Pasta yerken çektiğiniz fotoğrafın açıklama kısmına #creampie yazarsanız ve bir Instargam kullanıcısı creampie şeklinde arama yaparsa sizin resminizle karşılaşabilir. Tabii diğerlerinin sizin fotoğraflarınızı görüntülemesinin yanında siz de arkadaşlarınızın paylaşımlarına göz atabilir, yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz. Gönderilerinizi senkronizasyon aracılığıyla Facebook, Twitter, Tumblr, Foursquare ve Flickr’da paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz hizmet veren Instagram uygulamasını Android işletim sistemiyle çalışan cihazınız için buradan indirebilirsiniz. Instagram 6.12.2 APK güncel son sürümünü indirmek ve bu versiyonu cihazınıza yüklemek için ise buraya gidebilirsiniz.