Android için Flipagram indir

0
787

Android için video düzenleme uygulaması

Flipagram, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz video hazırlama uygulamasıdır. Flipagram nedir? sorusuna kısa ve öz olarak yanıt vermek gerekirse, video oluşturma programları ve uygulamalarına bağlı kalmadan fotoğraflarınızı videoya dönüştürmenizi sağlayan yazılımdır.

flipagram-download-apk-indir-2

Fotoğraf ve video paylaşma gibi sosyal etkinliklerinize devrim niteliğinde akım getiren Flipagram sayesinde fotoğraflarınızı birleştirip, videoya çevirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı seçerken, galerinizin yanısıra Facebook veya Instagram’daki resimlerinizi de eklemeniz mümkün. Ama bu video çok sessiz olur diyenler çıkabileceği için Flipagram uygulaması videonuza ses ve müzik eklemenize de olanak tanıyor. Instagram ve Vine tarzında görsel öge paylaşım yapan uygulamalara ihtiyaç duymadan Flipagram aracılığıyla kendi videonuzu yaratabilirsiniz.

Flipagram’ın nasıl kullanılacağına geldiğimizde, uygulama içerisinde ilk önce kullanacağınız fotoğrafları seçiyorsunuz. Sonrasında herbir fotoğrafın süresini ayarlayıp, sıralamaya koyuyorsunuz. Dilerseniz başlık ekleyip, arka fonda çalmasını istediğiniz bir şarkıyı, müziği koyabiliyorsunuz. Müziği ekleyebilmek için müzik arşivinizi kullanmalısınız. Galeriden resim almak yerine uygulama içi kamera kullanarak az önce çektiğiniz fotoğrafı da Flipagram’a taşıyabilirsiniz.

flipagram-download-apk-indir

Oluşturduğunuz videoyu Facebook, Youtube gibi sosyal ağ ve video izleme platformlarında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz E-posta aracılığıyla hazırladığınız Flipagram videosunu arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.Kendinize özel bir uygulama arıyorsanız bunun adresi Flipagram. Uygulamada fotoğrafları olduğu gibi atmak yerine kesme, kırpma gibi düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın nasıl kullanıldığını öğrenmek için içerisinde bulunan tanıtım videolarından detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Flipagram uygulamasını Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, HTC, General Mobile Discovery, Casper Via, Huawei, Piranha, Asus Zenfone ve diğer Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Google Play dışında Flipagram (3.5.8) apk  güncel sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Flipagram uygulamasını indiremiyorum, tabletime veya telefonuma kuramıyorum diyen kullanıcıların Android işletim sistemi sürümüne göz atmalarını, sistem gereksinimlerinin Flipagram’ı karşılayıp karşılamadığına bakmalarını tavsiye ederiz. Cihaza göre değişen boyutu bulunan Flipagram uygulamasında karşılaştığınız olası hataları, problemleri ve çözemediğiniz sorunları aşağıda yorum kutucuğuna yazabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

iOS için Filipagram indir

Windowsphone için Flipagram indir