Android için DU Speed Booster 2.1.6 apk indir

0
625

 Du Speed Booster uygulaması, Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlara apk veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz telefon hızlandırma ve optimize etme yazılımıdır. Tamamen ücretsiz hizmet veren Du Speed Booster (Cleaner uygulaması sayesinde telefon ve tabletlerde kullandığınız uygulamalardan daha yüksek performans sağlamanız ve cihazınızı hızlandırmanız mümkün.

Telefon hızlandırma yolları arayan kullanıcılar DU Speed Booster 2.1.6 apk uygulamasını Android için indirerek cihazlarını en optimum duruma getirebilir ve performansını arttırabilir. Telefon ve tabletlerin Ram’ini (bellek) arttırma yollarından biri olabilecek DU Speed Booster 2.1.6 apk uygulamasıyla cihazlarınızdan gereksiz dosyaları temizlemek, bellek hızını yükseltmek, boş alanlar açmak oldukça kolay.

du-speed-booster-apk-android-2

DU Speed Booster 2.1.6 apk uygulamasını indirin ve cihazın performansını %60’a kadar arttırın. DU Speed Booster uygulaması apk formatında olup yalnızca Android kullanıcılarının download edebileceği formattadır. Telefon temizleme ve optimize etme uygulamasını apk olarak indirmek (download) ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin. DU Speed Booster uygulamasını Google Playsiz indirin. Google Play Store’dan download etmek için ise buradan yükleme işlemini gerçekleştirin. Bilgi: Uygulama Türkçe dilde hizmet vermektedir. Uygulamanın: iTunes üzerinden iOS tabanlı iPad ve iPhone için; Windows Phone tabanlı Lumia için uygun indirme versiyonları bulunmamaktadır.