Android için Doğan SLX (Şahin) park etme oyunu indir (Apk)

0
1059

Doğan SLX (Şahin) Park etme HD oyunu adından da anlaşılacağı üzere, basit bir mantık üzerine kurulu; şahin model arabayı belirli bir alana park etmeye dayalı uygulamadır. Android işletim sistemiyle çalışan tüm telefon veya tabletlere araba park etme oyunu indirebilirsiniz.

Eğer Doğan, Şahin ve Kartal gibi araçlara merakanız varsa HD kalitesinde grafiklerden oluşan bu oyunu indirebilir, cihazınızda modifiyeli Tofaş’ın Doğan SLX araçlarının tadını çıkarabilirsiniz. Ülkemizde oldukça rağbet gören şahin marka arabalarla araba park etme oyunu oynayabilir, sürücülük yeteneğinizi mobil cihazlar üzerinden geliştirebilirsiniz.

dogan-slx-arac-park-etme-oyunu-apk-3-android

Araba park etme oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse, kırmızı renkte bir Doğan SLX’e sahipsiniz ve çeşitli engellerle mücadele ederek aracınızı, arabanızı park etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda dikkat etmemiz gereken bir nokta var ki bariyelere, eğilimlere ve engebelere dikkat etmeliyiz. Arabamızın dengesini koruyarak istenen alana aracımızı park etmeliyiz.

dogan-slx-arac-park-etme-oyunu-apk-2-android

3Boyutlu grafiklerle donatılmış oyun, HD kalitede olmasına rağmen çok yüksek derecede kaliteye sahip değil, ancak Tofaş arabası sürmek sizi eğlendirebilir. Android için Doğan SLX (Şahin) Park etme HD oyunu apk sürümünü indirmek istiyorsanız buraya gidin. Uygulamayı Google Play uygulama mağazasından indirmek ve mobil cihazınıza yüklemek için ise buradaki bağlantıyı kullanın. Tofaş aşkını telefonunuza, tabletinize indirin.