Android için Çılgın Hırsız indir

0
849

     Android için Çılgın Hırsız oyunu

Minion Rush, Çılgın Hırsız uygulaması Android tabanlı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz sürükleyici bir sonsuz macera oyunudur. Android işletim sistemine Google Play üzerinden en çok indirilen oyunlardan biri olan Çılgın Hırsız, filmden esinlenerek oluşturulup kullanıcılara sunulmuştur.

 Çılgın Hırsız nasıl bir oyun?

Çılgın hırsız oyunundaki amacımız bize verilen görevleri tamamlayarak diğer bölümlere geçmek. Oyunda yüzlerce görev olduğundan sıkılmadan, eğlenerek Çılgın Hırsız oynamanız mümkün. Bunun yanında Minyon isimli bir karaktere sahibiz. Diğer koşu oyunlarında olduğu gibi karakterimizi kişiselleştirebiliyoruz. Karakterimizi daha karizmatik ve güçlü yapabilmek adına farklı kostümler, silahlar giydirebiliyoruz. Oyunda kazandığımız puanlarla ise minyonumuzu güçlendiriyoruz.

minion-rush-indir-mobilgim

Diğer oyunlardan farklı yenilikçi ve taklitçilikten uzak olarak geliştirilmesi. Çılgın hırsız oyununda, canavarlarla savaşabilir; farklı güçlendirmelerle karşı karşıya kalabilir ya da gizli bölgelere giriş yapabilirsiniz. Özel animasyon efektlerinin ve kulağa hoş gelen seslendirmelerin kullanıldığı Çılgın Hırsız oyunu, eğer macera, aksiyon ve eğlence arıyorsanız tam size göre.

cilgin-hirsiz-indir-mobilgim

Son derece eğlenceli, aksiyon dolu ve keyifli bir oyun olan Çılgın Hırsız’da kendinize dikkat etmezseniz saatlerce başından kalkamayacağınız aksiyona katılabilirsiniz. Kısacası oyuna kısa zamanda bağımlı olabilirsiniz. Çılgın Hırsız oyununu Anroid işletim sistemiyle çalışan HTC, LG, General Mobile Discovery, Samsung Galaxy, Casper Via, Huawei, Sony Xperia ve diğer Android tabanlı telefon veya tabletler için indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın. Çılgın Hırsız Google Play ve Apk olarak indirilebilir.

android_apkgoogle-play-download