Android için CCleaner indir (Telefon temizleme uygulaması)

0
1430

CCleaner telefon temizleme uygulaması indir

CCleaner, Android işletim sistemi için indirebileceğiniz telefon temizleme ve optimizasyon(düzenleme) uygulamasıdır. Telefon veya tabletlerde kullanabileceğiniz CCleaner temizlik uygulaması sayesinde cihazınızın sistem bakımını yapabilir, gereksiz olan dosyaları silerek aygıtınızı daha hızlı yapabilirsiniz.

ccleaner-telefon-temizleme-programı

En çok indirilen temizleme programlarından biri olan CCleaner oldukça sade ve kullanışlı bir arayüz barındırıyor. Uygulamanın tarayıcı geçmişi silme, uygulama ön belleği silerek cihazı hızlandırma, arama kayıtlarını temizleme, kısa mesajların geçmişini kaldırma, istenmeyen uygulamaları kalıcı olarak silme gibi özellikleri bulunuyor. Bunun yanında yeni depolama alanları açarak telefon ya da tabletinizin hafızasını arttırmak için CCleaner bir ilaç.

İş yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. CCleaner izleme yeteneğine de sahip. Uygulama aracılığıyla telefonun işlemcisini, belleğini, depolama alanını ve pil yüzdesini takip edebiliyorsunuz. CCleaner telefon temizleme; gereksiz programlardan, uzantı dosyalarından kurtulma; ileride sizin için tehdit oluşturabilecek virüsümsü malwareleri (kötü amaçlı yazılımları kaldırma) yok etme gibi özellikler de bulunuruyor.

Analyze (Analiz etme) kısmında ise cihazınızdaki verileri tarayarak ön bellek, tarayıcı geçmişi ve arama kayıtları bilgilerine ulaşıyorsunuz. Gezdiğiniz site sayısını, geçmişte yaptıklarınızı, kullandığınız uygulamaların telefonda kaplıyor olduğu genişliği görebiliyorsunuz. Ayrıca Google Chrome web browser ve Youtube gibi uygulamalarda yaptığınız aramaları hızlıca temizlemek mümkün.

ccleaner-telefon-temizleme-uygulamasi-android

İstenmeyen dosyaları temizlemek, telefonunuzu koruma altına almak,virüs programının yanında bir de temizleyici kullanmak isteyenler için CCleaner son derece faydalı olacaktır. Türkçe CCleaner’ı Android için indirmek istiyorsanız buraya gidin. CCleaner son sürüm apk olan v1.06.27 indirmek için ise buradaki bağlantıya gidin. Dropbox üzerinden CCleaner’ın güncel sürümünü hemen indirin.

Okumaya üşenenler için CCleaner’ın özellikleri:

 1. Telefonu hızlandırır ve gereksiz dosyaları siler.
 2. Uygulamaların bıraktıkları kalıntıları, tarayıcı geçmişini temizler.
 3. Pil seviyesini ve telefon sıcaklığını kontrol eder.
 4. Belleği ve depolama alanını izlemenizi sağlar.
 5. İşlemcinin kullanımını kolaylaştırır.
 6. Hafıza arttırmak için idealdir.
 7. Arama kayıtlarını ve kısa mesajlarıı siler.
 8. Gereksiz ve kullanmadığınız uygulamaları hızlıca kaldırır.
 9. Boş klasör analizi.
 10. Özel dosya ve klasör temizliği yapar.
 11. Geliştirilmiş APK analiz performansına sahiptir.

Bilgilendirme: CCleaner virüs temizleme uygulaması değildir. Yalnızca telefonun hafızasını arttırma, işlemcinin daha az kullanılmasını sağlama, gereksiz dosyaları silme, telefonu optimize etme, hızlandırma gibi yeteneklere sahip olan alanında en iyi uygulamalardan biridir.. CCleaner uygulamasını Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Asus Zenfone, Sony Xperia, Nexus, Huaweri, Turkcell T, Avea inTouch, Vodafone Smart ve diğer Android tablet ya da telefonlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Diğer versiyonlar: CCleaner telefon temizleme uygulamasının Windows Phone (Nokia Lumia) ve iOS işletim sisteminde hizmet vermemektedir.