Android için Boom Beach indir

0
550

Android için deniz savaşı ve strateji oyunu

İlk olarak Clash of Clans ardından Boom Beach oyununu çıkaran Supercell firması, kullanıcılara büyük strateji ve heyecan dolu anlar yaşatıyor. Clash of Clans’te karada savaşıyorduk, Boom Beach’de ise denizlerin hakimi olmaya, deniz savaşlarından galip gelmeye çalışacağız.

Boom Beach deniz savaşı oyununda barbar, okçu, dev ve diğer yaratıkların aksine Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları geri almaya ve denizlerin hakimi olmaya çalışıyoruz. Şeytan askerlerine karşı mücadele ederek yakınımızdaki adaların kontrolünü kendi elimize geçirmeye çalışıyor ve alanımızı genişletiyoruz.

Boom-Beach-indir-2

Askeri gücümüzü geliştirmeye yönelik olan ve bina yükselterek en güçlü krallıklardan biri olmayı amaçladığımız oyunu ücretsiz olarak cihazlarımıza indirebiliyoruz. Hileden, hack’ten uzak olan Boom Beach oyununda oyun içi satın alma özelliğinden faydalanarak ek eşyalar satın alabiliyoruz. Bazen etkinliklere katılarak bedava elmas kazanmamız ise mümkün oluyor.Ayrıca Clash of Clans benzeri oyun arıyorum diyorsanız Boom Beach’i telefon veya tabletinize yükleyebilir, Android cihazınız üzerinden bu maceraya siz de ortak olabilirsiniz. Boom Beach oyununu Android aygıtlara Google Play veya Apk 20.46 olarak indirebilirsiniz.

Boom-Beach-indir-4

Bilgilendirme: Mobilgim.com adresinde Boom Beach hack, tool, hile gibi programlar bulunmamaktadır. Ayrıca Boom Beach’in hilesi yoktur. Bu konuda size program indirtmeye çalışanlara itibar etmeyin.

Oyunun indirilme sayısı: 30 Milyon +

Oyun Puanı: 5/ 4.4

Gerekli Android sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Oyun Türü: Strateji

Boyut: 82 Megabyte

Windows Phone için Boom Beach indirebilir miyim?

iPhone ve iPad için Boom Beach indir

Android için Boom Beach indir

google-play-downloadandroid_apk