Android için B612 apk indir

0
2086

B612, Android cihazlara indirebileceğiniz, selfie için ideal olan fotoğraf çekme ve düzenleme uygulamasıdır. Sade ve gelişmiş arayüzüyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunan B612 telefon ve tabletlere ücretsiz yüklenebilir.

B612 özellikleri nelerdir?

  • Selfie videoları: Binevi Vine videosu çekme uygulaması olma özelliği taşıyor. Uygulama içi video çekme özelliği ile filtre kullanarak 3-6 saniye arası videolar çekin.
  • Filtre: İçerisinde çok sayıda fotoğraf filtresi bulunuyor ve rastgele filtre moduyla ilginç ve farklı pozlar yakalamanız mümkün. Akıllı filtreleme özelliği sayesinde en çok kullandığınız filtrelerle daha fazla karşılaşırsınız.
  • Süsleme: Fotoğraf kenar düzenlemeyi sağlar. Kendinizi ön plana çıkarmak ve güzel bir hava yaratmak için kenarlık kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız süsleme filtreye uygun olarak ayarlanır.
  • Kolaj: Fotoğraflarınızı kolaj haline getirebilir, arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Ayrıca bu araç ile 3 boyutlu resimler yapmanız mümkün.
  • Zamanlayıcı: Daha iyi pozlar yakalamak istiyorum diyenler zamanlayıcı özelliğini kullanabilir.

Eğer siz de en iyi selfie çekme uygulamalarından birine sahip olmak istiyorsanız B612 uygulamasını cihazınıza aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak yükleyebilirsiniz. B612 Google Play’den indirilebilir veya B612 güncel apk sürüm indirebilirsiniz.

Uygulama Adı: B612 (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 4.7.0

Boyut: 35.2 MB

Kategori: Kamera

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

B612 3.1.0 apk indir