Android için Asphalt 8: Airborne indir (Apk ve Google Play)

0
525

Asphalt 8: Airborne 1.6.0, Android tabanlı cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz en çok indirilen ve beğenilen araba yarışlarından biridir. Gelişmiş grafikleri ve gerçekçi oluşu ile kullanıcılara heyecanlı anlar yaşatabilecek olan Asphalt 8 oyununu telefon veya tabletlerde oynayabilirsiniz.

Asphalt serisinin en son ve güncel oyunu olan Asphalt 8 v1.6.0’da kullanılan fizik motoru ile arabanızı kullanırken akrobatik hareketler yapmanız mümkün hale geliyor. Oyunun içerisinde Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari, Pagani, Mercedes gibi 48 farklı lüks araç bulunuyor. Bunun yanında her aracın kendine ait yüksek ses kalitesinde motor sesi bulunuyor. Rampalardan uçma, havada takla ve manevra yapma, 360 derece dönüş gibi akrobatik hareketler yaparak araba sevdanızı ortaya koyabilirsiniz.

screen640x640 (1)

Oyunda farklı arabaların olduğu gibi, Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü başta olmak üzere 9 farklı heyecana sürükleyen yarış pisti bulunuyor. Yarış pistlerinin içerisinde ise öne geçmenizi sağlayacak gizli patika yollar yer alıyor. Kariyer modunda oynadığınızda 8 sezon boyunca mücadele ediyor ve 200’den fazla yarış yapıyorsunuz.

screen640x640 (2)

Asphalt 8 Airborne diğer özellikler;

  • Gerçeğe eş zamanlı geometrik yansımalar
  • Yeni nesil gölgeleyici ve efektler
  • Detaylı araç hasar sistemi
  • Eş zamanlı ve eş zamansız full oyun modları
  • Dünya genelinde ve arkadaşlarınız arasında lider olma şansı
  • Yarışlarda kazandığınız başarıları paylaşma

screen640x640 (3)

Araba yarışı indirmek istiyorsanız işe Android işletim sistemiyle çalışan cihazınıza Asphalt 8: Airborne’u ücretsiz olarak indirerek başlayabilirsiniz.  Asphalt 8: Airborne apk v1.6.0 güncel sürümünü indirmek için buraya gidin. Asphalt 8 oyununu Google Play üzerinden indirmek için buradan yükleme işlemini gerçekleştirin. Oyunun para hileli ve bölümleri kırılmış olan versiyonunu indirmek isteyen kullanıcılar buradan indirebilirler. Oyun Türkçe ve Android için indirilebilir.