Android için Apex Launcher indir

0
371

Apex Launcher uygulaması Android cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz telefon ve tablet kişiselleştirme aracıdır. Apex Launcher indirerek akıllı cihazını istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Ücretsiz hizmet veren Apex Launcher aracı ile efekt vermek, uygulama düzenini değiştirmek, ekran ayarlaması yapmak mümkün.

Apex Launcher’in marifetleri bunlarla sınırlı değil. Telefon veya tabletlerle uyumlu çalışan Launcher ile diğer Launcher programlarıyla hazırlanmış temaları kullanabilirsiniz. Akıllı telefonun ekran geçişleri arasındaki efektleri, widgetleri ve ikonları ayarlayabilirsiniz. Eğer sahip olduğunuz cihazın yerleşiminden ve arayüzünden memnun değilseniz Apex Launcher’i bedava indirerek gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Son olarak uygulama telefon ve tabletlerde performans artışı sağlamakla birlikte, kimi cihazlarda daha kullanışlı olabiliyor. Android için Apex Launcher Pro apk indirme sürümü sitemizde bulunmamaktadır. Apex Launcher 3.1.0 Google Play’den indirmek için buraya gidin.

Uygulama Adı: Apex Launcher

Sürüm: 3.1.0 APK

Program Türü: Launcher

Kategori: Kişiselleştirme

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 14 Aralık 2014

Android için Apex Launcher apk indir