Android Hürriyet mobil indir (E-gazete)

0
709

Hurriyet Mobil uygulaması Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere indirebileceğiniz Hurriyet.com.tr’nin resmi haber uygulamasıdır. İçerisinde barındırdığı  dünya, ekonomi, spor, magazin, teknoloji, sağlık ve diğer çeşitli alanlardaki haberlere ulaşmak, gündeme dair sıcak gelişmelerden haberdar olmak için Android için Hurriyet mobil indirebilirsiniz.

Tüm bunların yanında Türkiye’de tanınmış köşe yazarlarına, ülkeden ve dünyadan gelen son dakika haberlerine, hava durumuna Hurriyet mobil e-gazete aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hürriyet’e kayıt olma işleminin ardından Twitter’da olduğu gibi diğer kullanıcıları takip edebilir, ilgi alanlarınızı girebilir, insanlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Hurriyet Mobil özellikleri nelerdir?

  • Uygulamayı çalıştırarak tüm haberlere daha hızlı ulaşın.
  • Gelişmiş arayüzü ve kullanıcıyı yormayan teması ile haber okumaktan keyif alın.
  • Spor, futbol,basketbol haberlerine göz atın.
  •  Haberlere yorum yapın, fikrinizi beyan edin. Kullanıcı yorumlarını okuyun.
  • Yazarlarla iletişime geçin.
  • Hashtag kullanarak daha fazla insana hitap edin.

Eğer gazete okumaktan hoşlanıyorsanız, Hurriyet Mobil uygulamasını Android için indirmenizi tavsiye ediyoruz. Sıcak gelişmeler, son dakika haberleri, eğlence, fotogaleri, videogaleriye ulaşmak Hürriyet programı aracılığıyla çok daha kolay.

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak uygulama mağazası üzerinden yahut Google Play olmadan Hürriyet Mobil apk indirebilirsiniz.

hurriyet-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Hürriyet E-gazete (Mobil) (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.9.4

Boyut: 15.1 MB

Kategori: E-Gazete

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.3 ve üzeri

Hürriyet Mobil apk indir