Android için Duolingo indir

0
651

Duolingo, yabancı dil öğrenmek isteyen mobil cep kullanıcıları için geliştirilen, Android için ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamadır. Yabancı dil kitaplarının dışında dilleri internet öğrenmek istiyorsanız, 2013 yılında Google Play’de, alanında, yılın uygulaması seçilen Duolingo’yu indirebilirsiniz.

Duolingo ile hangi dilleri öğrenebilirim?

Hem bilgisayarda hem de telefon ve tablette kullanabileceğiniz Duolingo ile bildiğiniz ana dili seçin ve İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Almanca, Türkçe başta olmak üzere 15’in üzerinde dilden dilediğinizi öğrenmeye başlayın.

Duolingo uygulaması ücretsiz mi?

Evet, uygulama tamamen ücretsiz. İçerisinde sizi rahatsız edebilecek reklamlar da bulunmuyor. Duolingo’yu bir dil okulu olarak düşünün.

Uygulamanın özellikleri neler?

Sade ve kullanışlı arayüzü ile pek çok kullanıcının ilgisini çeken uygulamada, alıştırmalar, kelime egzersizleri ve dili daha çabuk kavramanızı sağlayacak İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dil oyunları bulunuyor. Gün boyu yaptığınız alıştırma ve pratiklerle hangi kelimeleri edindiğinizi gösteren bir bölüm mevcut. Uygulama içerisindeki telaffuzlar oldukça net ve anlaşılabilir. Eğer İngilizce öğrenmek için en iyi uygulama hangisi diyorsanız, kesinlikle sorunuza yanıt olacak uygulamaların başında Duolingo geliyor. Boş zamanlarınızda, evde, okulda, dışarıda yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Android için Duolingo indirebilirsiniz.

Nasıl indirilir?

Duolingo’ya, Google Play üzerinden ya da Google Playsiz indirerek (Duolingo apk) sahip olabilirsiniz. Apk formatında indirmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynaklar’ı aktif hale getirin.

Duolingo 3.7.2 apk indir  

google-play