Android cihazlarda silinen dosyaları geri getirme: EaseUS

9
6037

Silinen verileri kurtarma programı: EaseUS

Android işletim sistemiyle çalışan telefon veya tabletinizde silinen dosyaları, format sonrası kaybedilen verileri geri getirmek şuanki yazılımlarla mümkündür. Tam anlamıyla %100 başarı elde edilemese bile istediğiniz dosyaları telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

Silinen dosyaları geri getirmek için birçok uygulama ve program mevcuttur. Biz bu yazımızda EaseUS MobiSaver isimli programa göz gezdireceğiz. Trial ve Pro olmak üzere iki farklı sürümü bulunan uygulamada Ücretsiz olan silinen mesajları, resimleri ve videoları tarıyor. Listesini çıkartarak sizlere gösteriyor. Pro versiyonunda ise silinen veri göstermekle kalmıyor, verileri geri yükleme, mobil cihazınıza tekrardan geri getirme gibi bir imkan tanıyor.

Ancak adından da anlaşılacağı üzere EaseUS MobiSaver uygulaması ücretli olarak hizmet veriyor. 39 Dolar karşılığında uygulamayı satın alarak %90’ın üzerinde başarı elde edebiliyorsunuz. Telefon ya da tableti root etmek koşuluyla veri kurtarabiliyor ve cihaza yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanında program dahili SD kart üzerinden de veri kurtarımı gerçekleştiriyor.

EaseUS MobiSaver Android neler yapıyor?

Android’te silinen text mesajları, smsleri, fotoğrafları, videoları, kişi listesini, belgeleri geri getirme işlemini gerçekleştiriyor. Format sonrasında kaybolan dosyalarınızı %90 üzerinde başarı sağlayarak kurtarıyor.

silinen-dosyalari-kurtarma-geri-yukleme

E kardeşim ben ücretsiz bir program arıyorum bana bunu niye anlattın?

İlerleyen vakitlerde sizlere Android veri kurtarma uygulamaları tanıtmaya devam edeceğiz. Dosyalarınızı sapasağlam çıkarabilmek için bu alanda öncelikli olarak Easeus Android Data Recovery tanıtmak istedik. İkincisi, bu program sizi dosya kurtarılabilir mi? Silinen dosya geri getirilir mi? gibi sorulara karşılık tatmin edecektir. En azından bu program ile dosyaların geri gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz. Böylece ”Evet, dosyalarımın hepsi o kara delikte. Ücretsiz bir program bulup onları yakın zamanda oradan çıkarabilirim.” diyebilirsiniz.

Bunun yanında uygulamaların bir çoğu telefon içinde bulunan dosyaları kurtarma konusunda oldukça başarısızdır. Ancak EaseUS bu alanda nam salmıştır desek yanlış olmaz. Hafıza kartındaki verileri kurtarmak için yüzlerce program bulunuyor fakat harici dosyaları geri getirme şansımız ücretli uygulamaların haricindeki yazılımlarla oldukça düşük.

Tavsiye etmiyoruz ancak internette Easeus Android Data Recovery Warez şeklinde araştırma yapmanız Easeus Pro’yu ücretsiz indirmenizi sağlayabilir. Şansınızı deneyin. Free-Bedava versiyonu ile dosyalarınızı görmek için buradan programı indirebilirsiniz.

Android’te silinen dosyalar nasıl geri getirilir?

Kısaca Anlatım;

Programı bilgisayara kurun. Bilgisayarınıza Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Sony Xperia, Casper Via, Huawei, Turkcell T, Avea InTouch, Vodafone Smart, Asus Zenfone, Vestel Venus ve diğer cihazlardan sahip olduğunuzu bağlayın. Programı başlatarak taramayı gerçekleştirin. (Scan)