Android için Yik Yak indir (Apk | Google Play)

0
577

Yik Yak nedir? Ne demektir?

Yik Yak uygulaması, 2.5 kilometreye kadar çevrenizdeki Yik Yak kullanıcılarının gönderdiği mesajları okumanızı, mesajlara yorum yapmanızı sağlayan bir sosyal medya duvarıdır. Yik Yak Android için indirebileceğiniz, bunun yanında iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazlarda da hizmet veren uygulamadır.

YikYak ile yakınınızdakilerin gönderdiği yaklara yorum yapabilir, yeni sohbet ortamları oluşturabilirsiniz. Kayıt işlemi, telefon hattını uygulamaya tanımlatma gibi uğraştırıcı işlerim bulunmadığı Yik Yak’ı kullanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek.


yik-yak-indir-android-apk-download-yukle

Türkiye’de henüz yeni yeni popülerleşmeye başlayan ve 2015 yılına damgasını vuracağı iddia edilen Yik Yak, aldığı yatırımlarla yakın zamanda Türkçe dilinde hizmet verecek. Yik Yak uygulamasını Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Sony Xperia, Turkcell T50, Avea Intouch, Vodafone Smart, Huawei, Piranha, Google Nexus, Zenfone, Vestel Venüs ve daha pek çok Android cihaz için indirebilirsiniz. Yik Yak‘ı Android için Google Play üzerinden indirmek için buraya gidin. Yik Yak apk güncel son sürümünü yüklemek ve uygulamayı apk 2.1.3 formatında indirmek için buraya dokunun (tıklayın).

Yik Yak ne demektir? Nedir, Ne işe yarar ? Nasıl kullanılır gibi soruların yanıtını almak için buradaki konumuza göz atabilirsiniz.