Amoled 4K Wallpapers, Hd Backgrounds İndir

0
19

Nedir?

Amoled 4K Wallpapers, HD Backgrounds android işletim sistemi kullanan cep telefonları için yüksek çözünürlükte duvar kağıdı görünümü sunan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama içerisinde ilham verici, yüksek çözünürlükte duvar kağıtları bulunmaktadır.

Ne işe yarar?

Günlük olarak cep telefonlarına sayısız kez bakılmaktadır. Cep telefonlarının duvar kağıtlarında farklı ve benzersiz görünüm sunan uygulama duvar kağıdı görünümüyle kendini ifade etmeyi sağlamaktadır. Sıradan duvar kağıdı uygulamalarından sıkılan kişiler için harika bir uygulamadır. Uygulamada bulunan duvar kağıtları siyah piksel ağırlığında olduğundan pil tasarrufu sağlar.

Neler sunuyor?

Amoled ve Oled ekranlar için harika görünümler elde edilebilmektedir. QHD ve 4K çözünürlükte yepyeni fotoğraflar bulunmaktadır. Karanlık arka plan ve duvar kağıdı nedeniyle pil tasarrufu sağlarken zevkle bakılabilecek görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. İlham verici duvar kağıtları arasında istenen seçilebilir.

Özellikleri?

15’den fazla kategori içinden seçim yapılabilir. Manzara fotoğrafları modu desteklenmektedir. Favori duvar kağıtları listesine en sevilen duvar kağıtları eklenebilmektedir. Duvar kağıdı kolayca ayarlamak için tek tıklama ile mümkündür. Duvar kağıdı koleksiyonunda 4K, 2K ve 1080p çözünürlükte altenatif seçenekler bulunmaktadır. Siyah görünüm ağırlıklı olması sebebiyle pil tasarrufu sağlamaktadır.

Nasıl kullanılır?

Uygulama Amoled ve Oled telefonlar için tasarlanmıştır. Bu ekran tipini kullanan ve android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerle Google play store’dan indirilebilmektedir. Uygulama indirildikten sonra kurulur. Kurulum bittiğinde uygulama içerisindeki 15’den fazla kategori içerisinde beğenilen duvar kağıtları görülebilir. Kategori, popüler, geçerli, favori seçenekleri bulunmaktadır.

Görülen duvar kağıtları içerisinde beğenilenler sık kullanabilmek için favori listesine eklenebilir. Duvar kağıtları içerisinde görüntü kalitesi 1080p, 2K, 4K olarak belirtilmektedir. Beğenilen herhangi bir duvar kağıdı üzerine dokunularak duvar kağıdı yapmak mümkündür. Beğenilerek favori listesine eklenen duvar kağıtlarına ekleme yapmak, düzenleme yapmak, duvar kağıdı çıkarmak mümkündür. En çok kullanılan duvar kağıtları popüler menüsü altında görülecektir.

Nasıl indirilir?

Uygulama Amoled ekran kullanan akıllı cihazlar için tasarlanmıştır. Oled ekran kullanan akıllı cihazlar için de kullanılabilmektedir. Ayrıca akıllı cihaz çözünürlüğü 4K, 2K ve 1080p görünümü de desteklemesi gerekmektedir. Uygulama Google play store’dan indirilebilir.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız