Agar.io uygulama indir

0
746

Agar.io, web tarayıcısı üzerinden, Android ve iOS işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz son derece basit mantığa dayanan zevkli bir oyun. Çıktığı günden bu yana büyük ses getiren agario oyununu oynamadan önce dilerseniz özelliklerine, ne olduğuna, ne işe yaradığına bakalım.

Agario nedir, nasıl oynanır, ne işe yarar?

Agar.io’da,

  • FFA —> Herkes tek
  • Team–> Takım maçı
  • Experimental –> Tecrübe
  • Party –> Parti modları bulunuyor.

Webtarayıcıda (Chrome, İnternet Explorer vs.), Android ve iPhone cihazlarda oynayabileceğiniz agario’da yapmanız gereken topu büyütmek. Bunu iki şekilde yapabiliyorsunuz. Birincisi çevrenizdeki noktaları yiyerek büyümek, ikincisi ise rakibinizi yemek. Ne kadar büyük bir topunuz olursa yiyebileceğiniz kişi sayısı da bir o kadar artıyor.

Agario’yu ücretsiz oynayabilirsiniz ancak geliştiricisi tarafından yapılan açıklamaya göre, reklamları kaldırmanız durumunda ölmenizin pek kolay olmayacağı söyleniyor.

Oyun ilk başladığında sahip olduğumuz küçük top, büyük toplara nazaran çok hızlı hareket ediyor. Bu sayede etrafındaki yemleri yemesi daha kolay oluyor. Ancak büyüdükçe hızımız giderek azalıyor ve hedef haline gelmemiz kolaylaşıyor. Yine de büyümemiz gerekiyor, çünkü oyundaki en büyük amaçlardan biri de bu.

agario-uygulama-resimler

Agar.io taktikleri var mı?

  • Kimi kullanıcılar başkalarıyla ittifak kurup arada kalan küreleri yiyor. Siz de biriyle anlaşarak kendini geliştirememiş kullanıcıları ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Space tuşunu kullanmak da rakiplerinizi yemek adına faydalı olabilir. Boşluk tuşunu kullandığınızda ikiye bölünürsünüz ve daha hızlı hareket edersiniz. Ayrıca rakibin kaçış alanını daraltırsınız. Tabii dikkat etmekte fayda var ki, bölündüğünüzde rakibinizden daha küçük olursanız ava giderken avlanabilirsiniz.
  • W tuşu” da bir diğer hamlemiz. Rakipler sizden küçükse onları yakalamanız bir hayli zor. Büyüdükçe hareket hızımızın azaldığını belirtmiştik. Bu yüzden onların hareket hızlarını da düşürmek için W tuşuna kullanarak, düşmana küçük toplar fırtalabilirsiniz.
  • W tuşunu, rakibi yakalamanın yanında kaçmak için de kullanabilirsiniz. Hız kazanmak, rakibi yavaşlatıp sıvışmak için bu taktiği uygulayın.

Agario’yu telefon ya da tablete nasıl indirebilirim?

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Samsung, HTC, LG, iPhone, iPad, G.M. ve diğer cihazlar için uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Android için Agario indir

iPhone ve iPad için Agario indir

Agario uygulamasının Windows Phone işletim sistemi bulunan Nokia Lumia ve diğer Lumia cihazlar ile Blackberry OS işletimli modeller için uygun sürümü bulunmamaktadır.

Agario oyunu hilesi var mı?

Agario hilesi şuan için yoktur. Agario hilesi paylaşımı yapan sitelere itibar etmeyin. Kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından hile, hack, kaynağı belirsiz araç, mod dosyalarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.