Adobe Revel apk indir

0
368

       Adobe’nin Android cihazlar için indirilebilir uygulaması olan Adobe Revel apk indirebilir, galerinizdeki fotoğraflardan yepyeni albümler yaratabilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle ve en yakınlarınızla çektirdiğiniz fotoğrafları bir araya getirmek için Adobe Revel’i deneyin. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Revel’i 30 gün deneyebilir, tüm özelliklerden sınırsız biçimde faydalanabilirsiniz.

        Çoklu platform desteği ile tüm cihazlarda çalıştırılabilen Revel ile iPad, İphone, Android telefon, Windows Phone ve diğer tüm destekleyen platformlarda albümlerinize ulaşabilirsiniz. Fotoğrafları paylaşma özelliği sayesinde ise sevdikleriniz için albümlerinizi paylaşabilirsiniz. İçe aktar özelliğini kullanarak dışarıdan fotoğraf alabilir ya da dışa aktarma ile fotoğraflarınızı başka klasörlere ya da aygıtlara taşıyabilirsiniz.

        Uygulamaya Google ID ile giriş yapabilirsiniz. 30 Günlük deneme sürümü sonrasında Pro versiyona yükseltmek için 5.99 $ ödemeniz gerekmektedir. Pro (Full) sürüme geçtiğinizde aylık 50 adet fotoğraf yükleme sınırınız bulunacaktır. Bilgi: Sitemizde Adobe Revel full sürüm, ücretsiz pro versiyon gibi araçlar bulunmamaktadır.

adobe-revel-apk-indir-android-resimler

Uygulama Adı: Adobe Revel (Google Play)

Sürüm: 1.2.0 apk (Android 4.0 ve üzeri cihazlar)

Boyutu: 16.6 MB

Kategori: Albüm oluşturma aracı

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi:28 Ocak 2015

Adobe Revel 1.2.0 apk indir