Adobe Photoshop Express apk indir

0
364

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Photoshop Express apk uygulamasını indirebilir, mobil cihazınız üzerinden fotoğraf düzenlemesi yapabilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan ve indirilen görsel düzenleme uygulaması, akıllı telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilmiştir.

Mevcut olan bir resim veya çektiğiniz fotoğraf üzerinde çevirme, kırpma, renk tonunu ayarlama ve diğer filtreleme araçlarını kullanarak yeni düzenlemeler oluşturabilirsiniz. Bunun yanında Adobe’un bulut desteği olan Creative Cloud’u kullanarak çalışmalarınızı bilgisayarda veya diğer cihazlarda görüntülemekve aktarmak mümkün.

Adobe Photoshop Express ücretsizdir, uygulama içi satın alma özelliklerinden faydalanarak aracı kullanabilirsiniz. İçerisinde çerçeve ekleme, siyah beyaz efekt verme, tonlama yapma, renk değişimleri, boyutlandırma, metin ekleme, gece gündüz dengeleme, görüntü iyileştirme ve diğer çeşitli filtreleme işlemleri yer almaktadır.

Sitemizde Photoshop Express Pro, Full sürümleri yer almamaktadır. Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak açısından warez uygulamalardan kaçınmanızı öneriyoruz.

adobe-photoshop-express-apk-indir-android-resimler

Uygulama Adı: Adobe Photoshop Express (Google Play)

Sürüm: 2.4.509 apk

Boyutu: 40.8 MB

Kategori: Fotoğraf düzenleme aracı

Dil: İngilizce, (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 13 Şubat 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 4.0.3 ve üzeri)

Adobe Photoshop Express 2.4.509 apk indir