Adobe Lightroom apk indir

0
379

Adobe, ürünlerini yavaş yavaş sürekli genişleyen ve büyüyen Android dünyasına taşıyor. Bu uygulamalardan biri de Adobe Lightroom.  Bilgisayarlardan da aşina olduğumuz Lightroom uygulamasını Android için ücretsiz olarak indirebilir, 30 gün boyunca tüm özelliklerinden sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Adobe Lightroom Mobile, Android telefon ve tabletlere indirebileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Eğer detaya, daha fazla efekte ihtiyaç duyuyorsanız, profesyoneller için hazırlanmış fotoğraf düzeltme programını deneyebilirsiniz. Bunun yanında tüm cihazlara uyumlu olan düzenleme aracının kullanımı oldukça kolay. Açılır kapanır menüleri ve parmaklarınıza göre ayarlanmış konumları ile uygulamayı kullanırken zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyoruz. Minimum dokunuş ile hızlı ve kolay şekilde görselleri yeniden şekillendirin.

Creative Cloud desteği sayesinde hem herhangi bir görsel üzerinde hem bilgisayar hem de mobil cihaz üzerinden değişiklik ve ayarlama yapabilirsiniz. Bunun için gereken tek şey Creative Cloud senkronizasyon özelliğini devreye sokmak.

  • Fotoğraf tonlandırma,
  • Keskinlik, parlaklık ayarları,
  • Temel renk tonlarını belirleme
  • Filtre uygulama
  • Boyutlandırma, küçültme ve büyütme
  • Resmi kırpma

gibi özelliklere sahip Adobe ürününe aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sahip olabilirsiniz. Adobe’a uzak olan kullanıcılar için ufak bir bilgilendirme yapalım. Adobe Lightroom mobile deneme sürümüdür. Adobe Creative’e üye olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Adobe Lightroom 5 pro, full, warez apk sürümü bulunmamaktadır.

adobe-lightroom-apk-indir-resimleri-android

Uygulama Adı: Adobe Lightroom  (Google Play)

Sürüm: 1.0.1 apk (Android 4.1 ve üzeri cihazlar)

Boyutu: 19 MB

Kategori: Fotoğraf düzenleme aracı

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2015

Adobe Lightroom apk 1.0.1 indir