Adobe Flash Player apk indir

0
1038

Adobe Flash Player, her Android telefon ve tablette bulunması gereken flash dosya oynatma uygulamasıdır. Adobe tarafından geliştirilen Flash Player uygulaması sayesinde flash içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

Web tarayıcı üzerindeki flash tabanlı içerikleri oynatabilmek, oyun dosyalarını açmak açısından son derece işinize yarayacak Flash Player, Android cihazda mutlaka yer alması gereken uygulamalardan biridir. Bazı web tarayıcılarının flash player desteği bulunmamasından dolayı bu aracı indirmek sizin için yararlı olabilir.
Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek maalesef mümkün değil.Adobe’un yeni sürüm yayınlamamasından dolayı uygulama mağazadan kaldırıldı. Bu yüzden dosyayı apk formatında indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak telefonunuza Adobe Flash Player apk indirebilirsiniz.

Uyarı: Apk kurulumu için öncelikli olarak izin vermeniz gerekiyor. İzin için; Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a gidin ve alanı seçili hale getirin. Dosya hafıza kartınızda yer almalıdır. Eski sürüm sitemizde yoktur.

Uygulama Adı: Adobe Flash Player (Google Play)

Boyutu: 4.5 MB

Kategori: Adobe

Dil: İngilizce, (Türkçe dil desteği yoktur.)

Destekleyen cihazlar: (Android 2.1, 4.4.2 ve üzeri)

Adobe Flash Player 11.1.115.11 apk indir