Adobe Creative Cloud apk indir

0
626

     Adobe, kullanıcılarına Android platformlarda da hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın geliştirdiği Android için ücretsiz indirilebilir olan Adobe Creative Cloud uygulamasını kullanarak tüm çalışmalarınıza bulut ortamdan ulaşabilirsiniz. Sistem Google Drive gibi kişisel depolama alanı oluşturmanızı ve buradaki çalışmalarınızı Windows, MacOS gibi platformlarda görüntülemenize olanak tanıyor.

      Uygulamayı kullanmak için bir adet Adobe Creative Cloud hesabı ve internet bağlantısı gerekiyor. 2 GB depolama alanını kullanarak video, resim ve diğer dosyaları önizleme yapabilir, dilerseniz cihazınıza aktarabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde çalıştığınız Photoshop dosyasını , Illustrator ve Adobe CC gibi yazılımlardaki dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

      Sade ve basit kullanımlı bir arayüze sahip olan depolama uygulamasını, Adobe yazılımlarıyla haşır neşirseniz deneyebilirsiniz. Android 7 inç tabletlerdeki uyumluluk probleminin çözülmesiyle artık tüm telefon ve tabletler için Adobe Creative Cloud ( Bulut depolama) alanı uygulamasını aşağıdaki bağlantıya dokunarak indirin.

    Yazı içerisinde A.Creative Cloud pro versiyonu, full sürümüne ilişkin bir link çıkışı bulunmamaktadır. Sitemizde uygulamayla alakalı illegal uygulama yer almamaktadır.

adobe-creative-cloud-apk-indir-android-resimler

Uygulama Adı: Adobe Creative Cloud (Google Play)

Sürüm: 1.1.95 apk (Android 4.0 ve üzeri cihazlar)

Boyutu: 3.44 MB

Kategori: Bulut depolama aracı

Dil: İngilizce, (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 16 Şubat 2015

Adobe Creative Cloud 1.1.95 apk indir