Android için Adım Sayar indir (Raramuri)

0
968

Raramuri: Adım Sayar uygulaması Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere ücretsiz indirebileceğiniz kullanımı son derece kolay ve Türkçe dilde hizmet veren sağlık aracıdır. Gün içerisinde katettiğiniz mesafeyi ve yaktığınız kaloriyi öğrenmek için tercih edebileceğiniz bu sade arayüzlü uygulamanın diğer özellikleri şu şekilde:

Raramuri nasıl kullanılır, nasıl kayıt olunur?

Adımsayar uygulamasına kayıt yapmak için alt kısımda bulunan “Kayıt” a basabilir yada Facebook ile giriş yapabilirsiniz.

Normal kullanıcı hesabı oluşturmak için kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Kullanıcı sözleşmesini onaylayıp Kayıt’a dokunun.

raramuri-adimsayar-uygulama2

Kayıt işleminin ardından sizi atılan adım, hedef adım sayısı, yakılan kalori ve mesafe bilgilerinin bulunduğu ekran karşılayacaktır. Üst kısımda profil ikonuna basarak “Günlük Hedef Adım, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Boy ve Kilo” bilgilerini güncelleyebilir, yürüyüş yaparak ideal kilo değerlerini yakalayabilirsiniz.

raramuri-adimsayar-uygulama3

İstatistik ikonunu kullanarak hangi saat, gün,  hafta, ay aralığında kaç metre yürüdünüz, kaç kalori yaktınız, kaç adım attınız, bunlara ulaşabilirsiniz.

raramuri-adimsayar-uygulama

Özellikler:

Otomatik adım sayma,

Cepte veya çantada adım sayabilme,

Adım sayısına göre harcanan kaloriyi hesaplama,

Günlük hedef adım belirleme,

Atılan adımı hesaplama uygulamasını aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Google Play’den indir 

Boyut: 2.9 MB

Kategori: Sağlık ve Fitness

Dil: Türkçe

Gereksinim: Android 4.1 ve üzeri

Apk indir