Android’e Acapella uygulama indirebilir miyim?

1
1376

Bir buçuk ay kadar önce yayımlanan başta Avrupa ve Amerika olmak üzere ülkemizde de yaygınlaşan Acapella uygulaması sayesinde A capella söyleyebilir, A capella kayıt yapma, video çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında video çekme konusunda tereddüt yaşıyorsanız acapella deneyimine başlamadan önce a capella video izle meye girişebilirsiniz.

 Android için Acapella uygulaması var mı?

Acapella uygulamasının içerisinde binlerce video bulunuyor ve bu videolar şimdiden günlük 1 milyon izlenim alıyor. Bu da demek oluyor ki henüz uygulama dünyasına yeni katılan Acapella ileride ortalığı kasıp kavuracak. En azından bizim tahminimiz bu yönde.

Google Play Store ‘da Acapella uygulama indirme linkinin yer alması bekleniyor. Acapella apk indirebilmek için ise yine beklemeniz gerekiyor.

Android Acapella ses kayma sorunu

Kullanıcıların en çok karşılaştığı problemlerden biri olan Acapella’da sesin kayması ve kaydettikten sonra bozuk çıkması için geliştiricinin önerdiği çözüm şu şekilde:

  • Arka planda çalışan tüm uygulamaları kapatın. (Android Ayarlarını kullanabilirsiniz.)
  • Telefonunuzu kapatın, 30 saniye kadar bekleyin ve tekrar başlatın.
  • Kayıt işlemini tekrar uygulayın.

Eğer problem devam ediyorsa uygulama içerisinde bulunan (i) info (Bilgi) ikonuna basın ve “Email Us a Question” (Soruyu email olarak gönder) seçeneğini kullanın.

İndirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Acapella from PicPlayPost
Acapella from PicPlayPost
Developer: Mixcord Inc
Price: Free