aa indir | iOS

0
414

aa uygulaması, iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad modellerine ücretsiz olarak indirebileceğiniz strateji oyunudur. 2015 yılına damgasını vuran ve en çok indirilen oyunlardan biri haline gelen aa uygulamasının özelliklerine bakacak olursak; General Adaptive tarafından geliştirilen, Avustralya menşeili oyunda yapmamız gerekenler oldukça basit ancak bir sonraki bölüme geçmek zor.

Ekranın ortasında sürekli dönen bir daire bulunuyor ve ucunda top olan uzun çubukları bu daireye yerleştirmeye çalışıyoruz. Dokunmatiği kullanarak daireye sabitlediğimiz çubukları birbirine değdirirsek oyun sonlanıyor ve aynı bölümü tekrar etmek durumunda kalıyoruz.

Aşağıdaki videoya göz atarak aa oyununun nasıl oynandığını öğrenebilirsiniz.

Aa oyunu kaç bölümden oluşuyor?

AA uygulamasındaki level sayısı bilinmiyor. İnternette de bu yönde kesin bir bilgi yer almıyor. Ancak Youtube üzerinde bir videoda 710. level’e ulaşıldığından bahsediliyor.

iPhone ve iPad için aa hilesi var mı?

Sitemizde aa uygulamasıyla ilgili hile bulunmamaktadır. Oyuna dair bölüm geçme hilesi, mod araçları, hack tools gibi dökümanlar mevcut değildir. Ancak ufak bir araştırmayla oyuna dair ipuçlarını ve farklı taktikleri elde etmeniz mümkün. Bunun yanında Youtube, Dailymotion gibi video paylaşım sitelerinden geçemediğiniz bölümlerin videolarına göz gezdirebilirsiniz.

 aa ücretli mi?

Uygulama içi satın alma özelliğine sahip olduğunuz aa oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Herhangi bir bölümü atlamak için 1.99 TL, Reklamları kaldırmak için 4.29 TL ve tüm bölümler açmak için 8.49 Türk Lirası ödemeniz gerekiyor.

aa-oyunu-resimler

Uygulama Adı: aa

Sürüm bilgisi: 1.1.9

Boyutu: 11.7 MB

Kategori: Strateji / Oyun

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 1 Nisan 2015

Destekleyen cihazlar: (iOS 7.0 ve üzeri)
(iPhone 5, iPhone 6 & Plus, iPad, iPod Touch)

iPhone ve iPad için aa indir