aa apk indir

0
987

Son zamanlarda en çok indirilen uygulamalardan biri olan aa, eğer strateji oyunlarına merakınız varsa mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Basit bir mantığa dayanan ve Android için indirebileceğiniz aa oyununda yapmanız gereken, siyah dairenin etrafına birbirine dokunmayacak şekilde çubuklar yerleştirmek.

Ancak dikkatli olmakta fayda var ki bu daire hiç durmadan dönüyor. Aşamalı olarak ilerlediğimiz ve giderek zorlaşan oyunu Android telefon veya tabletlere ücretsiz indirebilirsiniz. Stratejik bir oyun olmasının yanında sinirleri de bozan aa oyunu oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan, Google Play veya apk bağlantı adreslerini kullanarak,  uygulamanın güncel/son sürümüne sahip olabilirsiniz.

Oyun sizlere ilk başta mantık dışı gelebilir, ancak ilerledikçe hem keyifli hem de sinir zıplatıcı olduğunu anlayacaksınız. Level atladıkça daha fazla top yerleştirmek zorundasınız, ayrıca oyunun hızına yetişmek de sergileyeceğiniz hünerlerden bir diğeri.

aa ücretli mi?

Ücret konusuna gelince, reklamlardan kurtulmak veya geçemediğiniz bölümü atlamak için ödeme yapmanız gerekiyor ki beceri ve zekaya dayalı aa oyunu için ödeme yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

aa hilesi var mı?

Sitemizde aa uygulamasıyla ilgili hile bulunmamaktadır. Aynı şekilde internet ortamında da aa hilesi indirebileceğiniz veri yer almıyor. Ancak ufak bir araştırmayla bölüm geçme hilesi değil de, oyun ile ilgili ipuçları ve taktikler bulabilirsiniz. Ek olarak Youtube üzerinden geçemediğiniz bölümlerin videolarına bakabilirsiniz.

Bilgi: aa oyunu maalesef 4.0 sürüm altı Android işletim sistemi bulunan Samsung Galaxy, HTC, LG ve diğer cihazlar için indirilemiyor. Eğer cihazınız destekliyorsa, aa oyunu oynamak için mevcut Android sürümünüzü 4.0’a yükseltmelisiniz.

aa-oyunu-resimler

Uygulama Adı: aa oyunu (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.2.2

Boyutu: 5.3 MB

Kategori: Strateji / Oyun

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 24 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 4.0 ve üzeri)

aa apk indir