Android için Ziraat Mobil uygulama indir

0
808

Ziraat Mobil nedir?    

T.C Ziraat Bankası A.Ş. tarafından geliştirilen Ziraat Mobil uygulamasını, Android telefon ve tabletler için indirebilir, dilediğiniz yerden hızlı ve pratik işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığının yanında artık mobil bankacılık da sunuyor. Böylece bilgisayarda yaşadığınız deneyimi cebinize de taşıyabiliyorsunuz. .

Ziraat tarafından her geçen gün yenilenen ve güncellenen Ziraal Mobil uygulaması, sade, kullanışlı ve geçişleri kolay bir arayüzden oluşuyor. Basit adımlarla kolay ve hızlı işlem imkanı sunuyor.

Özellikler neler?

Geliştirilmiş işlem seti sayesinde, internet bankacılığını aratmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ziraat Onay teknolojisi ile birlikte güvenliğinizi en üst düzeye çıkaran bankanız, size şifresiz giriş yapma imkanı sunuyor.

Size en yakın Ziraat Bankası şubesini veya ATM’yi cep uygulama üzerinden görebilir, harita aracılığıyla yol tarifi alabilirsiniz.

Döviz alım satım, kredi hesaplama, para transferi, borç ödeme gibi işlemleri de Ziraat Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir olma özelliğini kullanarak arayüzü kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Uygulama hakkında yorumumuz

Kendisini sürekli yenileyen ve dinamik çalışma prensibini benimseyen Ziraat Bankası’nın çıkarmış olduğu uygulama son derece başarılı. Sade ve tüm işlemleri uygulamanızı sağlayan arayüzü, Akordeon işlem menüsü, onay teknolojisi, şifresiz giriş, yüksek güvenlik gibi özellikleriyle Ziraat müşterilerinin indirmesi gerektiğini düşündüğümüz bir uygulama. Ziraat Bankası mobil cep uygulaması 18.03.2016 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

ziraat-mobil-uygulama-indir-android-apk-resimler

Uygulama Adı: Ziraat Mobil (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.1.2 | Güncel Sürüm

Boyutu: 17.7 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 18 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3 ve üzeri)

Android için Ziraat Mobil apk indir